Celal İle Ceren Filminin Özeti
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 12:21 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Celal-ile-Ceren-Filminin-Ozeti ޞahan Gökbakarın yeni filmi Celal ile Cerenin en dikkat çekici karakterleri, birbirlerine tıpatıp benzeyen tek yumurta ikizleri.
Celale (ޞahan Gökbakar) kızıp onu terk eden Cereni (Ezgi Mola) teselli etmeye çalışan yakın arkadaşlarını canlandıran ikizler, sahneleriyle filme renk kattı. Celalin Cereni tekrar dan kazanma çabasını anlatan film, 18 Ocakta seyirciyle buluşacak.
”Herkesin bir Ceren’i vardır” sloganıyla hazırlanan filmin yapımcılığını ޞahan Gökbakar’ın yeni kurduğu Çamaşırhane üstlendi. Filmde, ”Ceren” karakterini oyuncu Ezgi Mola, ”Celal” karakterini de ޞahan Gökbakar canlandırıyor.
Reklam Alanı
.Filmin Konusu:
”Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal ile büyük bir yapı markette departman sorumlusu olan Ceren, tahmini 6 yıldır berabe rlerdir. Yakın arkadaşlarının nede n olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik planları da suya düşer.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)

Aranan Kelimeler:

  • celal ile ceren özeti

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>