Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çekici İnsanların Esprileri Daha Komik
Çekici İnsanların Esprileri Daha Komik

Kadınlar yakışıklı erkek milletinin esprilerine daha oldukça çok gülüyor. Güzel insanlar daha komik bulunuyor ve kısa olan süreli ilişki için daha uygun görülüyor.Bunun sebeb i mizahı kadın-erkek berabe rliği için bir işaret ve zeka göstergesi şeklinde almamız olabilir. Ya da ince esprilerimizi, cinsel açıdan etkilendiğimizi başkalarına göstermek için kullanıyor olabiliriz. Görünüşü nasıl olursa olsun, esprili […]

Cekici-insanlarin-Esprileri-Daha-KomikKadınlar yakışıklı erkek milletinin esprilerine daha oldukça çok gülüyor. Güzel insanlar daha komik bulunuyor ve kısa olan süreli ilişki için daha uygun görülüyor.
Bunun sebeb i mizahı kadın-erkek berabe rliği için bir işaret ve zeka göstergesi şeklinde almamız olabilir. Ya da ince esprilerimizi, cinsel açıdan etkilendiğimizi başkalarına göstermek için kullanıyor olabiliriz. Görünüşü nasıl olursa olsun, esprili bir erkeğin kadını yatağa atabileceği söylenir. incelemeciler bunun aksinin de doğru olabileceğini belirtiyor. [r] ingiltere’de Stirling Üniversitesi’nden incelemeciler çekici misafirin daha komik yer aldı ğınu ifade ediyor.

Yapılan araştırmada, üniversiteli psikoloji öğrencilerine ıssız bir adada yanlarına şunlardan hangisini ve neden alacakları soruldu: Çikolata, saç spreyi ya da naylon torba. Öğrencileri testin espriler, nüktedanlıkla ilg i lı olduğu söylenmedi ama katılımcıların çoğu komik cevaplar vermeye çalıştı.

Diğer gruptaki öğrencileri ise ıssız ada ile ilg i lı verilen cevapları komikliğine göre derecelendirmeleri ve ilk gruptan cevap verenlerin kısa olan ya da uzun süreli bir ilişki için ne kadar çekici oldukları değerlendirmeleri istendi.

Araştırmacılar çekici misafirin daha komik yer aldı ğınu belirle di. Komik bulunan erkek milletinin ayrıyetten kısa olan süreli bir ilişki için uygun adaylar olduğunun düşünüldüğü de görül dü.

Bunun neden i esprili olmanın önemli biri olunmadığı ya da bu tip şahısları n uzun süreli bir ilişkiye kendini adayamayacağı gibi bir intiba vermesi.

Deney esnasında videoya kayıt yapılması da önemli bir fark yaratıyor. Görüntüleri videoya kaydedilen erkek milleti genelikle , sadece sesleri kaydedilen ya da fotoğrafları gösterilen erkeklerden oldukça çok daha eğlenceli bulunuyor.

Bir teoriye göre; erkek milleti nüktedanlığı bir ilişki sinyali olarak, kadınlara zekalarını ve malik oldukları sağlam genleri göstermek için kullanıyor.

Bir başka teoriye göre ise, ince esprileri diğe r insanlardan cinsel şeklinde etkilendiğimizi göstermek için kullanıyoruz. (GAZETEPORT/YAޞAM)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz