Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çarşıdan Sekiz Tane Bilet İstedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:02:43
Çarşıdan Sekiz Tane Bilet İstedi

Trabzonspor Takımı Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Dört Büyükler arasındaki taraftar yasağını protesto etme amacı ile pazar günü oynanabilir Beşiktaş Takımı-Trabzon ili maçını siyah beyazlı taraftarlar ile birlik-te tribünden izleyecek. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Beşiktaş Takımı ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda hafta sonu oynanabilir sezonun ilk maçını siyah beyazlı taraftarlar ile birlik-te izlemek için t talep etti. Ailesiyle […]

Carsidan-Sekiz-Tane-Bilet-istedi Trabzonspor Takımı Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Dört Büyükler arasındaki taraftar yasağını protesto etme amacı ile pazar günü oynanabilir Beşiktaş Takımı-Trabzon ili maçını siyah beyazlı taraftarlar ile birlik-te tribünden izleyecek.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Beşiktaş Takımı ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda hafta sonu oynanabilir sezonun ilk maçını siyah beyazlı taraftarlar ile birlik-te izlemek için t talep etti. Ailesiyle birlik-te maçı izleyecek olan Hacıosmanoğlu, siyah beyazlı yönetimden 8 adet t talebinde tespit edil-di.Dört büyük kulübün birbirine uyguladığı deplasman [r] taraftarı yasağına Galatasaray Takımı ve Fenerbahçe’nin karşı çıkmasını protesto eden Hacıosmanoğlu, kulübün asbaşkanı Yaşar Aşçıoğlu ve birtakım yöneticiler ile birlik-te Beşiktaş Takımı-Trabzonspor maçını siyah beyazlı taraftarlar ile kolkola izleyecek.Siyah beyazlı yönetim de Trabzonspor Takımı Başkanı’nın isteğine pozitif cevap vermekle kalmadı, bordo mavililerden de aynı talepte tespit edil-di. Beşiktaş Takımı İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi de ligin ikinci yarısında Trabzon’da oynanabilir mücadeleyi bordo mavili taraftarlar ile birlik-te tribünden izleyecek.‘YANIMA KORUMA ALMAYACAĞIM’BEŞİKTAŞ taraftarları ile bir ilke imza atacağını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Futbol dünyanın en önemli keyif veren sporu. Sahada oynayan da izleyen de keyif almalı. Biz kulüpleri yönetenler şeklinde bu keyfin tadını tüm taraftarlarımızla birlik-te çıkarmalıyız. mağlup olduğimizde rakibimizi alkışlamalı, yendiğimizde ise rakibe saygı duymasını öğrenmeliyiz. Bunu başaracağız. Beşiktaş Takımı maçında siyah beyazlı taraftarlar ile birlik-te izleyeceğim. Hem de yanıma koruma falan almadan. Çünkü futbol taraftarlarının fair play içinde olduğunu göstereceğim” diye konuş-tu.ÇEBİ: HERKESE ÖRNEK OLMALIDIRBEŞİKTAŞ İkinci Başkanı Çebi de “Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosman-oğlu’nun davranışını takdir ediyoruz. bundan sonra tribünlerden şiddet ve terör son bulmalı. Beşiktaş Takımı taraftarları Hacıosmanoğlu’nu aralarında maç izlemekten keyif aldıklarını söyled iler. Biz de çok mutlu olduk. Süper Lig’deki tüm kulüp başkan ve yöneticileri aynı davranış çerçevesi içinde bulunmalıdır. Biz de Beşiktaş Takımı Yönetimi şeklinde ligin ikinci yarısında Trabzon’da yapacağımız mücadeleda bordo mavili taraftarlar ile maç izleme kararı aldık. Çok da mutlu olduk. Kulüpleri yönetenler taraftarlar ile barışık olmalı ki tribünlerden kötü görüntüler silinsin” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz