Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Cardozo Elde Kaldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:13:01
Cardozo Elde Kaldı

Cardozo elde kaldı…Fenerbahçe’nin uzun zaman kadrosuna katmaya çalıştığı Oscar Cardozo için oldukça çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.Fenerbahçe’nin uzun zaman transfer etme amacı ile uğraştığı faka t Benfica takımının yüksek bonservis fiyatı belirlemesi sebebi ile gerçekleşmeyen Cardozo, elde kaldı. Daha ev-vel Spartak Moskova’nın Emenike’yi sarı lacivertli ekibe satması halinde kadrosuna katacağı iddia edilen Paraguaylı futbolcuya bundan sonra […]

Cardozo-Elde-KaldiCardozo elde kaldı…
Fenerbahçe’nin uzun zaman kadrosuna katmaya çalıştığı Oscar Cardozo için oldukça çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.
Fenerbahçe’nin uzun zaman transfer etme amacı ile uğraştığı faka t Benfica takımının yüksek bonservis fiyatı belirlemesi sebebi ile gerçekleşmeyen Cardozo, elde kaldı. Daha ev-vel Spartak Moskova’nın Emenike’yi sarı lacivertli ekibe satması halinde kadrosuna katacağı iddia edilen Paraguaylı futbolcuya bundan sonra talip kalmadı. Rus ekibinin Barrios’u transfer [r] etmesinden sonra Napoli ve Zenit kulüplerinin de Cardozo’dan vazgeçmesi, Benfica’yı zor durumda bıraktı.

Daha ev-vel tok satıcı pozisyonuna giren Cardozo için şimdilerde 7 milyon Euro veren takım dahi yok. Fenerbahçe Takımı’nin 12 milyon Euro’luk teklifini reddeden Portekiz takımı, şimdilerde Cardozo’ya alıcı bulamıyor. Sezon başı kampını kaçıran daha sonra kulüp TVninda hcoası Jorge Jesus ve taraftarlarından özür dileyen Cardozo, zor da olsa kampa katılmayı başarmıştı. faka t Jorge Jesus’un, Cardozo’yu hala takımda tutmayı planlamadığı ifade edildi. Böylelikle Paraguaylı futbolcunun transferinde türlü bahaneler yaratan Benfica, Cardozo için takım bulamaz hale geldi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • seks filim
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz