Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Canlı Yayında Deniz Baykal Kavgası
  • Ana Sayfa » Haber
  • 1 Mayıs 2013 - 06:26:54
Canlı Yayında Deniz Baykal Kavgası

A Haber’de yayımlanan Özge Özsağman’ın sunmaya çalıştığı “Pazartesi Sendromu”nda “Çözüm sürecinde CHP’nin tutumu” tartışıldı.GAZETECiLER.COM – A Haber’de yayımlanan Özge Özsağman’ın sunmaya çalıştığı “Pazartesi Sendromu”nda “Çözüm sürecinde CHP’nin tutumu” tartışıldı.Deneyimli gazeteciler Ali Bayramoğlu, Avni Özgürel, Salih Tuna ve CHP Eski MYK Üyesi Savcı Sayan‘ın katıldığı programda Salih Tuna ve Savcı Sayan arasında ‘Baykal’ polemiği yaşandı. işte […]

Canli-Yayinda-Deniz-Baykal-KavgasiA Haber’de yayımlanan Özge Özsağman’ın sunmaya çalıştığı “Pazartesi Sendromu”nda “Çözüm sürecinde CHP’nin tutumu” tartışıldı.
GAZETECiLER.COM – A Haber’de yayımlanan Özge Özsağman’ın sunmaya çalıştığı “Pazartesi Sendromu”nda “Çözüm sürecinde CHP’nin tutumu” tartışıldı.Deneyimli gazeteciler Ali Bayramoğlu, Avni Özgürel, Salih Tuna ve CHP Eski MYK Üyesi Savcı Sayan‘ın katıldığı programda Salih Tuna ve Savcı Sayan arasında ‘Baykal’ polemiği yaşandı. işte programdaki gerilimli dakikalar:Avni Özgürel: [r] Bizim Ege grubunun bir eksiği var: Savcı Sayan.Salih Tuna: Zaten Akil Adamlar konusunda oldukça çok eksiklikler var. Ama Sayan’ın da akil olmayan bir alanı var. Geliyor gidiyor bir noktadan sonra Baykal diyor. oldukça çok ilginç bir kişilik.Savcı Sayan: Siz tanımıyorsunuz Baykal’ı. Akil Adamları protesto edenler onları tanımış olsalar protesto etmeyecekler. Siz de benim gibi Baykal’ı tanımış ol iseniz bu düşüncelerinizden vazgeçeceksiniz.Salih Tuna: Nasıl menkıbeye dönüştürdü olayı, tarikatlaştırdı, metaforikleştirdi. 50 se-ne geçti tanıyamadık, 50 sene-den sonra.. Bir sen tanıdın… Yetersiniz birbirinize. Talihsizlik bizim Baykal’ı tanıyamamamız değil, Baykal’ın sizi tanıyamaması.Savcı Sayan: Baykal’ın altınını biz pazarlayamadık, başkaları tenekeyi altın diye pazarladı. Bu bizim eksikliğimiz. Kadrosu zayıftı, biz zayıftık.Avni Özgürel: 1960’tan beri politika yapan adam kadroyu kuramamışsa daha ne yapılır?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz