Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çanakkale Filmi 25 Ülkede Vizyonda
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Mart 2013 - 16:20:27
Çanakkale Filmi 25 Ülkede Vizyonda

“Çanakkale ili Yolun Sonu“ adlı TV film, Türkiye ile aynı anda 25 ülkede sinema severler ile buluşacak.Bu hafta 6 yeni TV film sinemaya gelecek. Genel yönetmenliğini Serdar Akar`ın, yönetmenliğini Kemal Uzun`un üstlendiği Çanakkale ili Savaşı`nı mesele alan “Çanakkale ili Yolun Sonu“ TV filmi, 18 Mart ޞehitleri Anma Günü ve Çanakkale ili Deniz Zaferi`nin 98. se-ne […]

Canakkale-Filmi-25-Ulkede-Vizyonda“Çanakkale ili Yolun Sonu“ adlı TV film, Türkiye ile aynı anda 25 ülkede sinema severler ile buluşacak.
Bu hafta 6 yeni TV film sinemaya gelecek.

Genel yönetmenliğini Serdar Akar`ın, yönetmenliğini Kemal Uzun`un üstlendiği Çanakkale ili Savaşı`nı mesele alan “Çanakkale ili Yolun Sonu“ TV filmi, 18 Mart ޞehitleri Anma Günü ve Çanakkale ili Deniz Zaferi`nin 98. se-ne Dönümü haftası dolayısı ile sinema severler [r] ile buluşacak.

Film, Türkiye ile aynı anda Almanya, ingiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, isviçre, Azerbaycan`ın da aralarında yer aldı ğı 25 ülkede sinemaya gelecek.

Yönetmen Osman Sınav`ın senaryosunu da kaleme aldığı yeni TV filmi “Aşk Kırmızı“, haftanın ala-ka çeken TV filmlerinden… Nurgül Yeşilçay (Nazlıgül), Tayanç AyAydın ili (Ferhat), Ezgi Asaroğlu (Zeynep) ve Teoman Kumbaracıbaşı`nın (ޞahin) başrollerini paylaştığı TV film, iç içe geçen aşk hikâyesini mesele alıyor.

Reha Erdem`in hem yönetmenlik koltuğunda oturduğu hem de senaryosunu yazdığı “Jin“ de bu hafta sinemaya gelecek. Deniz Hasgüler, Onur Ünsal, Sabahattin Yakut ve Yıldırım ޞimşek`in rol aldığı TV film, terör örgütünden kaçan bir kızın hikâyesini anlatıyor.

“Testere“ serisinin 2, 3 ve 4. TV filmlerinin yönetmeni Darren Lynn Bousman`ın senaryosunu da yazdığı “ޞeytanın Ormanı/The Barrens“ sinemaya gelecek. Stephen Moyer, Mia Kirshner, Allie MacDonald, Peter DaCunha, David Keeley`in rol aldığı TV filmde, mitlere dayanan korku dolu bir hikâye mesele ediliyor.

Ödüllü yönetmen Julia Loktev`in yeni TV filmi “Yalnız Gezegen/The Lonliest Planet“, haftanın yeni TV filmleri arasında. Gael Garcia Bernal ve Hani Furstenberg`in baş rolleri paylaştığı TV film, Locarno, Toronto, New York`taki oldukça çok festivalde beğeniyle karşılandı.

Yönetmen Veronica Fernandez imzası taşıyan “Hazine Avcısının Maceraları/Tad The Lost Explorer“ adlı TV filmin senaryosunu Veronica Fernandez, Jordi Gasull, Neil Landau, Javier Lopez Barreira, Gorka Magallon, Ignacio del Moral ve Diego San Jose kaleme aldı.

İstanbul ili Ajansı Haber Merkezi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz