Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çalgı Çengi 2 Filminin Konusu Nedir
  • Ana Sayfa » Magazin
  • 30 Aralık 2012 - 10:46:17
Çalgı Çengi 2 Filminin Konusu Nedir

‘Çalgı Çengi’de istedikleri başarıyı yakalayamayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ‘Çalgı Çengi 2’ için kolları sıvadı. Gişede istediğini bulamayan ‘Çalgı Çengi’ filminin ‘İşler Güçler’ dizisi ile şöhreti yakalayan oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir; şu sıralar ‘Çalgı Çengi 2’nin çekimleri için harıl harıl çalışıyor.Kural ve Cemcir; Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini yaptığı devam filminde ellerini daha da […]

Artik-Cem-Yilmaza-Ihtiyaclari-Kalmadi‘Çalgı Çengi’de istedikleri başarıyı yakalayamayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ‘Çalgı Çengi 2’ için kolları sıvadı.

Gişede istediğini bulamayan ‘Çalgı Çengi’ filminin ‘İşler Güçler’ dizisi ile şöhreti yakalayan oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir; şu sıralar ‘Çalgı Çengi 2’nin çekimleri için harıl harıl çalışıyor.Kural ve Cemcir; Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini yaptığı devam filminde ellerini daha da kuvvetlendirmiş durumdalar çünkü artık tanınıyor, seviliyorlar ve izleniyorlar.Haliyle bu güvence; sadece 59 bin kişi tarafından izlenen ve büyük bir hayal kırıklığı olarak kayda geçen ‘Çalgı Çengi’nin ikinci versiyonu olan ‘Çalgı Çengi 2’nin çok daha fazla kişi tarafından izlenip beğenileceğini gösteriyor.Bu garanti, filmin yönetmeni Selçuk Aydemir’i de çok rahatlatıyor.DURUM DEĞİŞTİBu nedenle (izlediğim ilk videoları baz aldığımda), bu film birincisinden çok daha başarılı olacak gibi görünüyor.Hatırlarsanız, ilk filmde maddi açıdan yetersiz kalan yönetmen Selçuk Aydemir’in imdadına Cem Yılmaz yetişmişti. Filmi tesadüfen izleyen ünlü komedyen, “Bu filmin vizyona çıkmaması yazık olur. Filmin hamiliğini üstlendim.Bana Selçuk’u çağırın” demiş ve Aydemir’e filmi gösterime çıkarabilmesi için maddi yardımda bulunmuştu.Ama ikinci filmde durum değişti. Çünkü ekip artık para kazandı, şöhret sahibi oldu. Ee bu saatten sonra Cem Yılmaz’a ihtiyaçları da kalmadı! ‘Çalgı Çengi 2’nin yapımcılığını ise; ilk filmde maddi açıdan tıkanan; CMYLMZ Fikir Sanat ve Fida Film’in ortak katkıları ile filmi gösterime sokmayı başaran yönetmen Selçuk Aydemir ve Limon Yapım üstlendi.
[r]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • alg engi 2
  • çalgı çengi 2 vizyon tarihi
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz