Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

BYEGM
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:41:29
BYEGM

Basın yayım ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından hazırlanan ve editörlüğünü Prof. Dr. Naci Bostancı’nın üstlendiği ‘i&D iletişim ve Diplomasi’ adlı hakemli derginin ‘Yeni Medya’ temalı ilk sayısı çıktı. Her sayısının ana konusu tematik şeklinde belirlenecek derginin, kendi alanında temel [r] başvuru kaynakları arasında yer alması, deği-şik dillerde yayım yaparak uluslararası bir boyut kazanması, bağlantılı […]

BYEGM
Basın yayım ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından hazırlanan ve editörlüğünü Prof.

Dr. Naci Bostancı’nın üstlendiği ‘i&D iletişim ve Diplomasi’ adlı hakemli derginin ‘Yeni Medya’ temalı ilk sayısı çıktı.

Her sayısının ana konusu tematik şeklinde belirlenecek derginin, kendi alanında temel [r] başvuru kaynakları arasında yer alması, deği-şik dillerde yayım yaparak uluslararası bir boyut kazanması, bağlantılı çevrelerde karşılık bulması ve katkı sağlaması amaçlandı.

Bir kamu kurumu olan BYEGM’nin sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda ve öngörülen yayım planlaması çerçevesinde dergi, akademik çevrelere, medya ve düşünce kuruluşlarına, basın meslek örgütlerine ve alaka-lı kurumlara akademik çevrelere, medya ve düşünce kuruluşlarına, basın meslek örgütlerine ve alaka-lı kurumlara ücretsiz şeklinde dağıtılacak.

ayrıyetten, daha geniş kitlelere ulaştırılması maksadı ile genel müdürlüğün (www.byegm.gov.tr) ve derginin (www.iletisimvediplomasi.com) internet sayfalarında elektronik şeklinde ve dijital yayım ortamında sunulacak.

iLK SAYI ‘YENi MEDYA’ TEMALI

‘Yeni Medya’ temalı ilk sayıda iletişim ve yeni medya alanlarının önde gelen akademisyen ve Araştırmacılarının kaleme aldığı; ‘Web 1.0’dan Web 2.0’a Barış ve Demokrasi Partisi: 2011 Genel Seçimlerinde Facebook Kullanımından Bir Kesit’, ‘Bâb-ı Âli’den Tablet Gazetelere Basın işletmeciliği’, ‘Boston Maratonu Patlamaları Sonrasında Yeni Medya, Gazetecilik ve Kredibilite Meseleleri’, ‘Sıradan insanın Yükselişi: Sosyal Medya ޞöhretleri’, ‘Teknolojik Değişimin Siyasal Alana Yansımaları: isveç Korsan Partisi sonucu Bir Araştırma’, ‘Yeni Medya Çağında Dönüşen Toplumsal Hareketler ve Dijital Aktivizm Hareketleri’ başlıklı makalelerin yakınında ‘Türkiye’de Sosyal Medya Raporu’, ‘Teknoloji ve internetle yenide n dan ޞekillenen Medya’ ve ‘Yeni Medya ve Siber Protesto Hareketleri’ başlıklı rapor ve yorum yazıları yer aldı.

Altı ayda bir yayımlanabilir derginin ‘Çocuk ve Medya’ temasının ele alınacağı ikinci sayısı için makale kabul süreci başladı.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • byegm
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz