Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Büyükşehir Belediyesinden Başkente Gelecek Öğrencilere Rehberlik Hizmeti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:08:49
Büyükşehir Belediyesinden Başkente Gelecek Öğrencilere Rehberlik Hizmeti

Büyükşehir Belediyesinden Başkente gelecek öğrencilere rehberlik hizmeti… Ankara ili Büyükşehir Belediyesi, bu se-ne da Başkent’teki üniversitelere kayıt yaptırmak için şehir dışından gelen öğrencileri sıcak bir gülümseme, ikramlar, ulaşım ve rehberlik hizmetleri ile karşılayacak. Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel işler Daire Başkanlığı, misafi r öğrencilerin yabancı bir şehre adım attıkları ilk [r] gün yalnızlık, korku ve […]

Buyuksehir-Belediyesinden-Baskente-Gelecek-Ogrencilere-Rehberlik-HizmetiBüyükşehir Belediyesinden Başkente gelecek öğrencilere rehberlik hizmeti…

Ankara ili Büyükşehir Belediyesi, bu se-ne da Başkent’teki üniversitelere kayıt yaptırmak için şehir dışından gelen öğrencileri sıcak bir gülümseme, ikramlar, ulaşım ve rehberlik hizmetleri ile karşılayacak.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel işler Daire Başkanlığı, misafi r öğrencilerin yabancı bir şehre adım attıkları ilk [r] gün yalnızlık, korku ve endişe hissetmemeleri için AޞTi’ye ‘Öğrenci Bilgilendirme Masası’ açacak. değişik ikramların yapılacağı masada, Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere sunmaya çalıştığı ücretsiz hizmetlere dairde bilgiler verilecek.

Sosyal ve kültürel tasarımleri ile Türkiye’ye örnek olan Büyükşehir Belediyesi, eğitime destek çalışmalarına da ayrı bir ehemmiyet veriyor. ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik pek oldukça çok tasarım ile takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından gelerek Başkent’te öğrenim yaşamını sürdürmeyi tercih eden gençlere de değişik kolaylıklar sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin misafi r üniversite öğrencilerine gösterdiği yakın ilgi, bu se-ne da kayıt döneminde, Ankara’ya adım attıkları ilk gün başlayacak.

Başkent’e öğrenim görmeye gelen bütü n öğrencileri, ‘şehir dışında ilk gün’ korkusundan uzaklaştırmak ve evlerindeki sıcak karşılamayı sağlamak maksadı ile hizmet veren Büyükşehir Belediyesi, AޞTi’ye gelen yolcu katına açacağı ‘Öğrenci Bilgilendirme Masası’ ile genç konuklara ‘hoş geldiniz’ diyecek.

iKRAMLAR YAPILACAK

Günde ortalama 500 öğrencinin gelmesi planlanan kayıt dönemi boyunca 2-6 Eylül tarihlerinde açık kalabilir olan masada, uzman personel, şehir dışından Başkent Ankara’ya öğrenim görmek için gelen öğrencileri karşılayacak, çorba, şampiyon ekmek ve çay ikramlarında bulunacak.

özel olarak saba h saatlerin de vakitlerinde Başkent’e gelmesi beklenen üniversite öğrencilerine özel olarak ulaşım kolaylığı sağlanarak, üniversitelerine kadar taşıma hizmeti verilecek. ayrıyetten masada, Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere yönelik devam ettirdiğü ‘ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti, sabahları ücretsiz çorba dağıtımı, gençlik merkezleri, BELMEK ve BELTEK kursları’ gibi hizmetleri hakkında bilgi verilecek. misafi r üniversite öğrencilerine Ankara’nın tanıtım kitapçığı, haritası da hediye edilecek.

Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz