Burdur Valisi Yılmazdan ByLock Açıklaması
Gönderen: admin Tarih: 15 Eki, 2016 At 09:53 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Burdur-Valisi-Yilmazdan-ByLock-AciklamasiBurdur Valisi Yılmazdan ByLock açıklaması…

Burdur ili (AA) – Burdur ili Valisi ޞerif Yılmaz, “ilimizde 15 Temmuz sonrası göreve başlayan bir askerde ‘ByLock’ belirlen-di ve tutuklandı. Bu
Reklam Alanı
şa-hıs 15 Temmuz gecesi WhatsApp üzerinden PKK terör örgütü ile iletişim sağlıyor. Bu ne ile karşı karşıya olduğumuzun oldukça çok açık bir göstergesidir.”
diye konuş-tu.

Burdur ili Ticaret ve Sanayi Odasının (BUTSO) Ekim Ayı Meclis Toplantısı, Fevzi Oktay başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Vali Yılmaz, Burdur’da, Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yönelik araştırma kapsamında bugüne kadar 408 kamu personelinin açığa alındığını, 262 personelin ihraç edildiğini ve 235 personelin ise göreve iade edildiğini belirt ti.

Burdur ilinde FETÖ’nün yapılanması ile alaka-lı çalışmalar yapıldıktan sonra adli sürecin başlatıldığını hatırlatan Yılmaz, bu süreç içerisinde de örgütle bağlantısı olan kim varsa hiç tereddüt etmeden savcılığa teslim ettiklerini anlattı.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


Yılmaz, FETÖ ile PKK terör örgütünün bağlantısı ile alaka-lı şunları belirt ti:

“ilimizde 15 Temmuz sonrası göreve başlayan bir askerde ‘ByLock’ belirlen-di ve tutuklandı. Bu şa-hıs 15 Temmuz gecesi WhatsApp üzerinden PKK terör örgütü ile iletişim sağlıyor. Bu ne ile karşı karşıya olduğumuzun oldukça çok açık bir göstergesidir. Kendimiz de şahit olunca bunu ilk defa paylaşıyorum. Böyle bir örgütle karşı karşıyayız. Kimlerin uşaklığını yaptıklarını bu milletin oldukça çok iyi bilmesi lazım.”

“ByLock” programının internet üzerinden indirilmediğini ve örgüt içi iletişimi sağladığını anımsatan Yılmaz, “Böyle bir ağın içerisinde olan bir şa-hıs 15 Temmuz gecesi PKK terör örgütü militanı ile görüşüyor. Onların siyasi temsilcileri ile değil dikkat edin. Onun için ülkemizin içerisinden geçtiği durum ve şartları bu milletin oldukça çok iyi bilmesi lazım. Onun için de sizler sanayici şeklinde üzerinize düşeni yapın. Bu ekonomik savaşta da bu milletin galip gelmesi lazım. 500 milyar dolar ihracat hedefinin yakalaması için hep birlik-te çalışılması lazım.” diye konuş-tu.

googletag.pubads().definePassback(‘/1009497/F5Haber-Text-1×1’, [1, 1]).display();

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>