Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Burak Yılmaz Trabzonspordan Özür Diledi
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 5 Ocak 2013 - 10:49:47
Burak Yılmaz Trabzonspordan Özür Diledi

Galatasaray’ın Antalya kampında NTV Spor’dan Irmak Kazuk’un sorularını yanıtlayan Burak Yılmaz, Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamalarında Trabzonspor’un efsanelerinin kalbini kırdığını ve onların hepsinden ayrı ayrı özür dilediğini belirt ti. ilk yarının bazı bazı olumsuz gibi görünmesine karşın kendileri adına iyi geçtiğini ve netic e olarak da ޞampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kaldıklarını belirten Burak, “Maç yoğunluğu […]

Burak-Yilmaz-Trabzonspordan-Ozur-Diledi Galatasaray’ın Antalya kampında NTV Spor’dan Irmak Kazuk’un sorularını yanıtlayan Burak Yılmaz, Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamalarında Trabzonspor’un efsanelerinin kalbini kırdığını ve onların hepsinden ayrı ayrı özür dilediğini belirt ti.
ilk yarının bazı bazı olumsuz gibi görünmesine karşın kendileri adına iyi geçtiğini ve netic e olarak da ޞampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kaldıklarını belirten Burak, “Maç yoğunluğu bizi biraz ligde etkiledi. Biraz daha dikkatli olabilseydik puan farkı daha da açılabilirdi. Ama sonuçta lideriz, ޞampiyonlar Ligi’ne yolumuza devam ediyoruz. ilk yarıdaki gibi ikinci yarıyı da lider bitirip şampiyon olmak istiyoruz” diye konuş tu.[r]. Takımımız adına da iyi gitti. ikinci yarıda da hep birlikt e kafa olarak daha iyi hazırlanıp kendi performansımın üzerine çıkmaya çalışıyorum. Bunun için oldukça oldukça çok çalışıyorum. Başarının gelmemesi için hiçbir sebe p yok” diye konuş tu.”GALATASARAY’A TRANSFER OLDUĞUM DÖNEMDE oldukça oldukça çok ELEޞTiRiLDiM”
Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamalar hakkında da açıklamalarda bulunan Burak, “insan değer verdiği insanların söylem ve davranışlarına kırılıyor. Ben Galatasaray’a transfer olduğum dönemde oldukça oldukça çok eleştirildim, hatta eleştirinin de yanında bazı hareketlere de maruz kaldım hepinizin gördüğü gibi. oldukça oldukça çok kırıldım, oldukça oldukça çok üzüldüm ama eleştireleri her zaman saygıyla karşıladım, büyük bir çoğunluğuna katılmadığımı da belirtmek isterim” diye konuş tu.”TRABZONSPOR’A MALOLMUޞ EFSANELERDEN AYRI AYRI ÖZÜR DiLiYORUM”
Burak, “Ayrıca maç sonrası yaptığım açıklamada Trabzonspor’a ve Türkiye’ye malolmuş efsanelerinin kalbini kırdığımı düşünüyorum, o yüzden onlardan ayrı ayrı özür diliyorum. tama mı benim büyüğüm. Ne duygular yaşadığımı bilirler, o yüzden onlar affetmesini bilir. Hepsinden ayrı ayrı özür diliyorum. Aslında benim orada söylemek istediğim; Trabzonspor ile alak a li geçmişte ne derece fedakarlıklar, ne derece mücadele ettiğimi göstermekti. Sizlerden de rica ediyorum, lütfen bunları başka yerlere çekmeyelim. Herkesten ayrı ayrı özür dilerim” diye konuş tu.”SCHALKE’Yi ELEYECEĞiMiZi DÜŞžÜNÜYORUM”
ޞampiyonlar Ligi’ndeki Alman rakipleri Schalke hakkında da konuşan Burak, “Bizim gönlümüz de Schalke gibi bir kuradan yanaydı ama bu mutlaka eleyeceğiz anlamına gelmiyor. Aslanlar gibi çıkıp mücadele edeceğiz. Buradaki maçların tama mı oldukça oldukça çok zor, oldukça oldukça çok büyük rakipler, oldukça oldukça çok iyi takımlar. Aslanlar gibi çıkıp oynayacağız ve ben eleyeceğimizi düşünüyorum. Ama bundan evve l lig var, lige konsantre olmamız lazım, ligi elimizde tutmamız lazım” diye konuş tu.
Burak Yılmaz, sakatlığının ardından Alanya’da antrenmanlara başlayan Ujfalusi için de “Ujfalusi iyi çalışıyor. insallah iyi bir şekilde geri döner, aramıza katılır” diyerek sözlerine son verdi.NTVSPOR

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz