Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bugün Burcun Ne Söylüyor? (17.08.2013)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:14:05
Bugün Burcun Ne Söylüyor? (17.08.2013)

Burcunuzu okumadan güne başlamayın, plan yapmayın… KOÇLARSon derece tempolu olabilir ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren meseleler oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla uğra ş göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız. BOĞALARSabah vakitlerinde [r] başlattığınız bir işiniz, […]

Bugun-Burcun-Ne-Soyluyor-17082013Burcunuzu okumadan güne başlamayın, plan yapmayın…
KOÇLARSon derece tempolu olabilir ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren meseleler oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla uğra ş göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız. BOĞALARSabah vakitlerinde [r] başlattığınız bir işiniz, akşama doğru sü-rat kazandığını görmek sizi oldukça mutlu edecek. Bugün, yer aldı ğınuz ortamlarda, kendinize özgün hareket etmekle pek çok şahsıın sempatisini kazanabilirsiniz.Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olay ilera çözüm getirmek, sizi pozitif bir potaya getiriyor. iKiZLERBaşlamak üzere olan bir macerayı test edebilirsiniz. birtakım yerlerde ufak tefek sıkıntı-lar görüyor iseniz, problemlerin boyutunu anlamaya çalışmalısınız. YENGEÇLERBaşkalarını memnun ya da ikna etme yerine, kendinizin ikna olup olmadığınızı dikkate almalısınız. Bundan sonraki adımlarınızı kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturmanızda fayda var.

ASLANLARKişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor Anca k, tam şeklinde kararlılık gösteremeyebilirsiniz. birtakım güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. faka t parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç şeklinde rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız. BAޞAKLARberabe r çalıştığınız şahısla-rın fikirlerinden etkileniyor ve onlar ile işbirliği içerisinde olmak hoşunuza gidiyor. Bugün, özgün bir davranış biçimini benimseyerek, deği-şik bir mesele üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Yaptığınız çalışmaların ses getirmesini istiyor iseniz, pazarlama konularında daha cesur davranmalısınız. TERAZiLERBelli meselelerde bilgi edinme talebinizde ısrarcı olmamanızda fayda var. Zira, karşı taraf bu meselede isteksiz olmakla kalmayıp, sıkın-tı da yaratabilir. Sabırlı olmalısınız. AKREPLERHayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir oldukça çok meselede destek almanızın rahatlığı içerisinde olacaksınız. Arkadaşlar ile alaka-lı meseleler size oldukça çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içerisinde yer edinebileceksiniz. iyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

YAYLARKısıtlı iş çevreleri size göre değil. Bugün Ay’ın konumu, sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat teme çabası içerisinde olacağını gösteriyor. yer aldı ğınuz ortamlarda canınız sıkılabilir Anca k inatla yer aldı ğınuz şartlar ile savaşabilir ve yeni halinuzu rica ettiğiniz tarzda oluşturacaksınız. Boğaz enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz. OĞLAKLARAşkta güven duygusunun ehemmiyetli olduğunu biliyor ve sabit ilişkilerden hoşlanıyorsunuz.Bugün, partnerinizle duygusal çekişmelere sebe p olabilecek olay iler yaşamak istemiyor iseniz, sözlerinizde net bir yelpaze geliştirerek, ifade tarzınızı pozitif sunmalısınız. Yanlış anlaşılmaktan korkuyor olmanız sizi negatif etkiliyor. KOVALARGenel şeklinde ortaklıkların ve ilişkilerin önplanaçıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin checkünüz dışında gelişen olay ilera hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. ޞimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin bundan sonra maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız oldukça çok olası. Ortaklaşa yeni meselelerde sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

BALIKLARiç güdülerinizin siz sağlayacağı avantajlar sayesinde, bir başarıya az zaman içerisinde tadarak, ehemmiyetli yollar kat edeceksiniz. Bugün, Ay’ın yer aldı ğı konum, duygudan oldukça çok maddesel olay ilerın gündem kazanacağını gösteriyor. Yaptığınız anlaşmaları yenide n gözden geçirmenizde fayda var. Küçük ayrınntıların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz