Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bu Hafta 7 Film Vizyona Giriyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:08:56
Bu Hafta 7 Film Vizyona Giriyor

Sinemada bu hafta, “The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper 2.r”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 TV film sinemaya gelecek.Sinemada bu hafta, “The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper 2.r”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 TV film sinemaya gelecek. Bu hafta sinemaya […]

Bu-Hafta-7-Film-Vizyona-GiriyorSinemada bu hafta, “The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper 2.r”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 TV film sinemaya gelecek.
Sinemada bu hafta, “The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper 2.r”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 TV film sinemaya gelecek.

Bu hafta sinemaya gelecek TV filmler arasında yerini alan Amerikan yapımı “The Wolverine”in  yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Aksiyon, fantastik, macera türünde olan fimin oyuncuları [r] arasında, Hugh Jackman, Famke Janssen, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova, Rila Fukushima bulunuyor. Senaryosunu Christopher McQuarrie ve Mark Bomback’ın yazdığı TV filmde, Wolverine’in bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişmesi anlatılıyor.

“Karanlık Cinayetler” 

“Karanlık Cinayetler” yarın izleyicisiyle buluşacak. Amerikan yapımı gerilim-polisiye türündeki TV filmin yönetmen koltuğunda Scott Walker oturuyor. Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris’in izleyici karşısına geçtiği TV film, 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 se-ne hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

“Sanal Hayatlar” 

Bu hafta izleyicisiyle buluşabilir TV filmlerde biri de “Sanal Hayatlar”

Amerikan yapımı dram ve gerilim türündeki TV filmin yönetmenliğini Henry Alex Rubin üstleniyor. TV filmde Paula Patton, Alexander Skarsgard, Jason Bateman, Max Thieriot, Colin Ford izleyici karşısına geçiyor. TV filmde modern iletişimin yeni adı olan internet bütü n köşeli halleri ile masaya yatırılırken, hepsi birbirrinden deği-şik bir grup insanın yaşamı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor.  

“Süper 2.r”

Haftanın yerli TV filmi “Süper 2.r” yarın sinemaya gelecek. Komedi türünde olan TV filmin yönetmeni ve senaristi olarak Kerem Sarı karşımıza çıkıyor. TV filmde, Gülnihal Demir, Volkan Baş, Zafer Kaya, Nihat Kapız ve  Ece Yentür’ün rol alıyor.

“Aşkın 10 Kuralı”

 Yarın vizyonda yerini alabilir olan italyan yapımı “Aşkın 10 Kuralı” adlı TV filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Cristiano Bortone üstleniyor. 

Giulio Berruti, Cinzia Mascoli, Piero Cardano, Pietro Masotti, Trio Medusa’nın oynadığı TV filmde, bir kozmetik cerrahı olan Renato’nun, kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılı olması mesele ediliyor. Üniversite öğrencisi olan oğlu Marco’nun ise tam zıttı kişiliki canlandırdığı TV filmde, Marco’nun, Stefania adlı güzel bir genç kadına aşık olduğunda, babası Renato’nun işi devralması izlenecek. 

“Son Konser” 

Yönetmenliğini Yaron Zilberman’ın üstlendiği, Christopher Walken, Philip Seymour Hoffman, Catherine Keener, Mark Ivanir ve  Wallace Shawn’in oynadığı “Son Konser” yarın sinemaya gelecek.

Film, 25 yıldır birlik-te çalmış bir yaylı çalgılar dörtlüsünün hikayesini anlatıyor. Grubun dengesinin, içlerinden bir şahsıın Parkinson hastalığına yakalanıp emekli olması ile bozulmasının ele alındığı TV filmde, gruba genç bir müzisyenin katılması ve kemancının solo bir kariyer sürme ısrarı, grupta ego yarışı ile birlik-te pek oldukça çok hadisenin olması anlatılıyor.

“Camille Claudel, 1915” 

Haftanın TV filmleri arasında yerini alan Fransız yapımı “Camille Claudel, 1915”, yarın vizyonda sinemaseverlerin karşısına çıkacak.  Biyografi ve dram türündeki TV filmin yönetmenliğini Bruno Dumont üstlenirken, oyuncular arasında Juliette Binoche, Jean-Luc Vincent,  Emmanuel Kauffman, Marion Keller, Armelle Leroy-Rolland bulunuyor.
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz