Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bruma İçin Karar Çıkıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:13:10
Bruma İçin Karar Çıkıyor

Bruma için karar çıkıyor…Galatasaray’ın Bruma transferinde düğüm bugün çözülebilir. Genç futbolcunun geleceğiyle alaka-lı karar bugün çıkacak.Ülkemizde gerçekleştirilien FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda starlaşan Portekizli hücum futbolcusu Bruma için bugün kritik gün. Genç starın, kulübü Sporting’le olan anlaşmazlığı bugün büyük olasılıkla bir karara bağlanacak. Portekiz Tahkim Kurulu’nun bugün yapacağı toplantı sonrasında Bruma’nın serbest kalması gündemde. […]

Bruma-icin-Karar-CikiyorBruma için karar çıkıyor…
Galatasaray’ın Bruma transferinde düğüm bugün çözülebilir. Genç futbolcunun geleceğiyle alaka-lı karar bugün çıkacak.
Ülkemizde gerçekleştirilien FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda starlaşan Portekizli hücum futbolcusu Bruma için bugün kritik gün. Genç starın, kulübü Sporting’le olan anlaşmazlığı bugün büyük olasılıkla bir karara bağlanacak. Portekiz Tahkim Kurulu’nun bugün yapacağı toplantı sonrasında Bruma’nın serbest kalması gündemde.

Oyuncu ile kulüp arasındaki sorun, [r] aralarında iki adet sözleşmenin bulunması. ilk sözleşme 2010 yılında imzalanmış ve geçtiğimiz Haziran ayında sona eren sözleşme. ikinci sözleşme ise Sporting’in iddiasına göre 2011 yılında imzalanmış ve buna göre Bruma’nın serbest kalması için bir se-ne daha geçmesi gerekli. ikinci sözleşmenin geçerli olup olmadığına dair çıkabilir karar, oyuncunun geleceği hakkında belirleyici rol oynayacak.

Bruma eğer serbest kalırsa şu an dokuz yabancı futbolcusu bulunan Galatasaray Takımı’ın bu transferi bedelsiz şeklinde bitirme şansı doğuyor. Sporting lehine bir karar çıkması halinda ise sarı kırmızılıların tahmini beş milyon avro tutarında bir teklifle Portekiz kulübünün kapısını çalması bekleniyor. Bilindiği gibi Sporting, bir zaman ev-vel Chelsea’den gelen dört milyon avroluk teklifi reddetmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz