Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bozdağdan Asil Davranış
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:53:28
Bozdağdan Asil Davranış

Hacı Bektaş-ı Veli Anma Etkinlikleri esnasında bir şa-hıs Başbakan Yardımcısı Bozdağ’a yönelik saldırı girişiminde tespit edil-di. Bozdağ konuşmasını tamamlayıp protokol tribünündeki yerine gider iken, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde mahal-li gazetecilik yaptığı belirtilen 34 yaşındaki Hüseyin Satı, ‘Buraya ne yüzle geldiniz’ diyerek, yumruklu saldırıda tespit edil-di.Olayın arkasından açıklamada bulunan Bekir Bozdağ, şunları belirt ti: “Konuşmamızdan sonraki süreçte […]

Bozdagdan-Asil-DavranisHacı Bektaş-ı Veli Anma Etkinlikleri esnasında bir şa-hıs Başbakan Yardımcısı Bozdağ’a yönelik saldırı girişiminde tespit edil-di. Bozdağ konuşmasını tamamlayıp protokol tribünündeki yerine gider iken, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde mahal-li gazetecilik yaptığı belirtilen 34 yaşındaki Hüseyin Satı, ‘Buraya ne yüzle geldiniz’ diyerek, yumruklu saldırıda tespit edil-di.
Olayın arkasından açıklamada bulunan Bekir Bozdağ, şunları belirt ti:

“Konuşmamızdan sonraki süreçte maalesef Hacı Bektaş’la alakasının olmadığını düşündüğüm bir şa-hıs tarafından negatif bir saldırıya muhatap kaldım. Basın mensupları deği-şik bir değerlendirme yaparsa üzülürüm. Alevi kardeşlerimizle ilgi-li bir durum değildir. Etkinliğe katılan rahatsızlıklarını üzüntülerini ifade etti. [r] Bu güzel ortamı provoke etmek arzulayanlar oldu.”

ALEVi AÇILIMI HEDiYESi

Törenden ev-vel Hacı Bektaş-ı Veli Müzesini ziyaret eden Bozdağ, müzenin bahçesi içerisinde bulunan ve kutsal olduğuna inanılan Aslanlı Çeşme’den su içti. Müze Müdürü Ayşe Bedir Akhan’dan müze hakkında bilgi alan Bozdağ, Hacı Bektaş-ı Veli’nin türbesini de ziyaret ederek dua etti.

Bozdağ, daha sonra törenin yapılacağı alana geçti. Protokolde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile tokalaşan ve bir zaman muhabbet eden Bozdağ, Kılıçdaroğlu’na ‘Alevi Açılımı’ kapsamında Türkçe’ye çevrilen Hacı Bektaş-ı Veli’nin 12 ciltten oluşan Makalat adlı eserini hediye etti.

Bu yılki törenlere BDP’den Ertuğrul Kürkçü, Sabahat Tuncel de katılıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz