Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Boğaziçi Ve FSM Köprüsü İhalesinde Erteleme
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:19:43
Boğaziçi Ve FSM Köprüsü İhalesinde Erteleme

Boğaziçi ve FSM Köprüsü ihalesinde erteleme…Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprülerinin büyük onarımı ve yapısal takviyesi için daha ev-vel 5 Eylül şeklinde açıklanan ihale tarihi, 25 Eylül’e ertelendi.istanbul’un iki yakasını birleştiren köprüler için saptanan ihale tarihi, 25 Eylül’e ertelendi. Yerli ve yabancı bütü n isteklilere açık olabilir ihaleye teklif verecekler, ihale dokümanını 1.200 lira karşılığı […]

Bogazici-Ve-FSM-Koprusu-ihalesinde-ErtelemeBoğaziçi ve FSM Köprüsü ihalesinde erteleme…
Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprülerinin büyük onarımı ve yapısal takviyesi için daha ev-vel 5 Eylül şeklinde açıklanan ihale tarihi, 25 Eylül’e ertelendi.
istanbul’un iki yakasını birleştiren köprüler için saptanan ihale tarihi, 25 Eylül’e ertelendi.

Yerli ve yabancı bütü n isteklilere açık olabilir ihaleye teklif verecekler, ihale dokümanını 1.200 lira karşılığı satın alabilir tahmini 540 gün sürmesi planlanan çalışmalar, sözleşmenin imzalandığı tarihtenitibaren 15 gün içerisinde yer teslimi [r] yapılması ile başlayacak.

ihalede yerli ve yabancı bütü n isteklilere açık olacak. ihaleye teklif verecekler, ihale dokümanını 1.200 lira karşılığı Karayolları Genel Müdürlüğü’nden satın alacak. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü’ne elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtası ile da gönderilebilecek.

KÖPRÜLERDE DEV ONARIM iޞLEMi

istekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecek. ihale sonucu, sonucu ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. Bu ihalede, işin heps i için teklif verilecek. istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecek. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihi itibarıylan itibaren 180 gün olacak. ihalede, konsorsiyum şeklinde ihaleye teklif verilemeyecek.

Boğaziçi Köprüsü askı halatları değişimini öngören Amerikan Parsons firmasının yürüttüğü Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin Bakım, Onarım ve Yapısal Takviye tasarımı Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri işi 26 Nisan’da tamamlandı.

Köprülerin Bakım, Onarım, Yapısal Takviye ve askı halat değişim çalışmaları yapım işi için 5 Eylül şeklinde açıklanan ihale tarihi son şeklinde olarak 25 Eylül şeklinde saptan-dı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz