Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bodrumda Akıllara Durgunluk Veren Vicdansızlık
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:40:21
Bodrumda Akıllara Durgunluk Veren Vicdansızlık

Bodrum’da, lüks araba-yı n arkadan çarptığı motosikletten yola savrulan baba ޞaban Kaplan(35) hastanede, oğlu Efekan Kaplan(8) hadi se yerinde öl-dü.Görgü tanıklarının ifadesinde, kaza sonrası otomobilden inen ve istanbullu tekstilci E.K. olduğu ileri sürülen şoför E.K.’nın su içip telefonla çağırdığı başka bir otomobille hadi se yerinden uzaklaştığı söylen di.Kaza, saat 21.00 sıralarında sosyetenin tatil mekanı şeklinde […]

Bodrumda-Akillara-Durgunluk-Veren-VicdansizlikBodrum’da, lüks araba-yı n arkadan çarptığı motosikletten yola savrulan baba ޞaban Kaplan(35) hastanede, oğlu Efekan Kaplan(8) hadi se yerinde öl-dü.
Görgü tanıklarının ifadesinde, kaza sonrası otomobilden inen ve istanbullu tekstilci E.K. olduğu ileri sürülen şoför E.K.’nın su içip telefonla çağırdığı başka bir otomobille hadi se yerinden uzaklaştığı söylen di.Kaza, saat 21.00 sıralarında sosyetenin tatil mekanı şeklinde bilinen Göltürkbükü kavşağına yakınında meydana geldi. Bahçıvan şeklinde yeni başladığı [r] işine gitmek üzere yola çıkan 35 yaşındaki ޞaban Kaplan, oğlu 8 yaşındaki Efekan Kaplan ile motosikletle yola çıktı. Eşi Aylin Kaplan’ın çalıştığı eve 100 m mesafede baba ile oğlunun yer aldı ğı motosiklete lüks bir ara-ba arkadan çarptı. Kasksız oldukları öğrenilen baba ve oğlu yere düşerek tahmini 100 m sürüklendi.KAZAYA BAKMAYA GiTTi, Eޞi iLE OĞLUNU KANLAR iÇERiSiNDE BULDU!…Aylin Kaplan, çalıştığı evin yakınında olan kazaya bakmak için çıktığında eşi ile oğlunu kanlar içerisinde yerde yattığını görünce gözyaşlarına boğuldu. Genç kadının feryatları yürek dağlarken, çevredekiler hali sağlıkçılarne diye konuş-tu. ihbar sonucu gelen sağlıkçılar, 8 yaşındaki Efkan Kaplan’nın yaşamını yitirdiğini sapta-dı. ޞaban Kaplan ise sağlıkçılarnin yaptığı müdahalenin arkasından Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza sonrası sinir krizi geçiren Aylin Kaplan’da ambulansla hastaneye kaldırıldı. ޞaban Kaplan, hastanede tedavi altına alınırken yapılan müdahalelere rağmen öl-dü.SÜRÜCÜ SU iÇTi KAÇTIGörgü tanıklarının ifadesine göre kaza sonrası, otomobilden çıkan ve adının 39 yaşındaki E.K. olduğu öğrenilen istanbullu tekstilci işadamının su içtikten sonra telefonla çağırdığı bir otomobile binerek hadi se yerinden kaçtığı bildiril-di. Jandarma hadi se yerinde terk edilen araba-yı n üzerinde araştır-ma yaptı. Aracın, işadamı E.K.’nın eşi Y.K.’ya ait olduğu saptan-dı. şoför E.K.’nin şortlu, saçları dökük, iri yarı olduğu ve terliklerini şoför mahallinde bırakarak kaçtığı belirlenirken jandarma ekipleri, verilen eşkale uygun şeklinde şoförüyü aramaya başladı.Olaydan sonra büyük şok yaşayan Aylin Kaplan’ın yakınında çalıştığı Hatice Demirkulu “ޞaban Dalaman’dan gelip benim yanımda bahçelerde çalışmaya başlamıştı. Akşam yemeğini eşi ve çocuğu ile yiyecektik, birden evin önünde bir ses duyduk, kaza olduğunu anlayıp yardım için dışarı çıktığımızda kazanın benim işçimin başına geldiğini görünce şok olduk. şoförünün hadi se yerinden kaçtığını öğrendik” diye konuş-tu. Efekan Kaplan’ın cenazesi Bodrum Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kaza ile alaka-lı araştırma başlatıldı.

MiLLiYET iNTERNET SiTESi


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz