Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bizi De Mısır Yapmak İstediler Ama
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 11:48:09
Bizi De Mısır Yapmak İstediler Ama

Bakan Egemen Bağış, Mısır’da oynanan oyunlar ve darbenin ülkemizde de uygulanmak istendiğini Anca k bu oyunun tutmadığını belirt ti.Konyalı Sanayici ve işadamları Derneği’nin iftarında AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın son günlerde yaşanan olay iler ile ilgi-li konuşmaları dikkat çekti. KONSiAD’ın ikitelli-Başakşehir’deki Hasırlı Restorantta bin üyesine verdiği iftar yemeğine AB Bakanı Egemen Bağış, eski Bakan […]

Bizi-De-Misir-Yapmak-istediler-AmaBakan Egemen Bağış, Mısır’da oynanan oyunlar ve darbenin ülkemizde de uygulanmak istendiğini Anca k bu oyunun tutmadığını belirt ti.
Konyalı Sanayici ve işadamları Derneği’nin iftarında AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın son günlerde yaşanan olay iler ile ilgi-li konuşmaları dikkat çekti.

KONSiAD’ın ikitelli-Başakşehir’deki Hasırlı Restorantta bin üyesine verdiği iftar yemeğine AB Bakanı Egemen Bağış, eski Bakan Ali Talip Özdemir, Gümrük Müsteşarı Ziya Altunyaldız, Beyşehir [r] Belediye Başkanı izzet Taşçı ve KONSiAD Başkanı Abdullah Başçı ve Konyalı, Karamanlı ve Rumeli bir oldukça çok dernek işadamları katıldılar.

iftar yemeği öncesinde açıklamalarda bulunan AB Bakanı Egemen Bağış, Mısır’da Yaşanan vahşete kayıtsız kalmayacaklarını, Somali’de elçiliğimize yapılan saldırıda şehitlerimize Allah’tan Rahmet yaralılara ise şifalar dilediğini söyled i… Gezi olay ilerının bir tertip olduğunun altını çizen Bakan Egemen Bağış Mısır’da oynanan oyunlar ve darbenin ülkemizde de uygulanmak istendiğini Anca k bu oyunun tutmadığını belirt ti.

TAKSiM’DE YAPAMADILAR KAHiRE’DE BAŞ�ARDILAR

Bağış “Maalesef Mısır’da yüreğimizi dağlayan bir vahşetle karşı karşıyayız. Taksim’de yapamadıklarını Kahire’de yapıp kardeşi kardeşe düşürmek arzulayan provokatörler maalesef 200 şahsıın katili oldular. 5 binin üzerinde yaralı var. Bu acının sonucu bir de Somali’deki büyükelçiliğimize yapılan saldırıda bir poli s ekibi kardeşimizin şehit olduğu, iki polisimizin de yaralandığı haberi geldi. yaşamını kaybeden kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifa diliyorum” diye konuş-tu.

Stargazete

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz