Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Birandın Son Sözü Ne
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Ocak 2013 - 14:46:16
Birandın Son Sözü Ne

Tedavi gördüğü hastanede dün vefat eden gazeteci Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre Birand, ‘Rutin bir şey diye girdi. Pankreas kanserinden ölmedi. Hayat boyu korktuğu kalp krizinden hayatını yitirdi. Yani bu da belki daha iyi oldu. Kim bilir?’ diye konuş tu.Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre, oğlu Umur, gelini Caterina ve torunu Umberto ile Beykoz’daki evlerinin önünde […]

Birandin-Son-Sozu-NeTedavi gördüğü hastanede dün vefat eden gazeteci Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre Birand, ‘Rutin bir şey diye girdi. Pankreas kanserinden ölmedi. Hayat boyu korktuğu kalp krizinden hayatını yitirdi. Yani bu da belki daha iyi oldu. Kim bilir?’ diye konuş tu.
Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre, oğlu Umur, gelini Caterina ve torunu Umberto ile Beykoz’daki evlerinin önünde gazetecilere açıklamada tespit edil di.Konuşmasına basın mensuplarına teşekkür ederek başlayan Cemre Birand, ‘Mehmet Ali büyük bir şovmendi. Bu da herhalde onun görebileceği en güzel şovlardan birisi oldu. Hepiniz ona büyük bir şevk verdiniz. Eminim o da sizlere verdi.[r]. Hepinize candan teşekkür ediyoruz. Yarın da gelirseniz merasimimize oldukça çok memnun oluruz. oldukça çok teşekkür ederiz’ diye konuş tu.Bir gazetecinin ‘Hastaneye gitmeden evve l nasıldı, neler konuştunuz?’ sorusunu Cemre Birand, ‘Rutin bir şey diye girdi. Pankreas kanserinden ölmedi. Hayat boyu korktuğu kalp krizinden hayatını yitirdi. Yani bu da belki daha iyi oldu. Kim bilir?’ diye yanıtladı.Umur Ali Birand, ‘Size belirt tiği son şey neydi?’ sorusu sonucu, babasının, ‘Niye geliyorsunuz hastaneye? işiniz, gücünüz yok mu, ne işiniz var?’ diye konuş tuğini belirtti.Cemre Birand da aynı soruya ‘Ondan bir önc e de ‘Akşama balık hazırla’ diye konuş tu. Bu kadar rutin bir günümüzdü’ karşılığını verdi.Umur Birand ayrıyetten babasını hayatta tutanın torunu olduğunu ifade ederek, ‘Babam pankreas kanseri olduğundan beri onu hayatta tutan torunuydu. Gerçekten hayatta tutan torunuydu. Yapmış olduğu her şeyi onun için yaptı. Kitabı olsun. Allahın izniyle Can Dündar’la birlikt e yapacağımız kendi belgeseli, tama mı oğlum Umberto içindi. Babamın yerini hiçbir şey dolduramayacak, hiç kimse de dolduramayacak’ diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz