Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bir Yastıkta Dizisi Devam Edecek Ama
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:06:35
Bir Yastıkta Dizisi Devam Edecek Ama

Bir Yastıkta dizisi devam edecek ama…Bir Yastıkta televizyon dizisinin başrol futbolcusu Özge Borak’ın menajeri yazılı bir açıklama ile televizyon dizinin gidişatı hakkında en kesin bilgeleri verdi…YAYINCI kuruluş TRT’nin ‘Bir Yastıkta’ televizyon dizisi ile aldığı kararlar, sosyal medyaya yansımış ve çok büyük tartışma yaşanmıştı. Son birtakım gün oyuncular ile ve TRT’nin resmi tweet’lerindan sonra televizyon dizinin […]

Bir-Yastikta-Dizisi-Devam-Edecek-AmaBir Yastıkta dizisi devam edecek ama…
Bir Yastıkta televizyon dizisinin başrol futbolcusu Özge Borak’ın menajeri yazılı bir açıklama ile televizyon dizinin gidişatı hakkında en kesin bilgeleri verdi…
YAYINCI kuruluş TRT’nin ‘Bir Yastıkta’ televizyon dizisi ile aldığı kararlar, sosyal medyaya yansımış ve çok büyük tartışma yaşanmıştı. Son birtakım gün oyuncular ile ve TRT’nin resmi tweet’lerindan sonra televizyon dizinin akıbeti tamamen bilinmez bir mecraya doğru akmaya başlamıştı. Bunun sonucu, televizyon dizinin başrol oyuncularından Özge Borak’ın [r] menajeri, hadises i kendileri bakımındanyazılı bir açıklama ile özetledi…

O izah şöyle…

Üç gündür sosyal medyada TRT’de yayımlanan ‘Bir Yastıkta’ televizyon dizisi oyuncularının televizyon diziden çıkartıldıkları haberlerine istinaden temsil ettiğimiz oyuncularımız Özge Borak ve Seray Gözler ile alaka-lı bütü n kamuoyunu bilgilendirmek isteriz.

Temmuz ayında, Hisseli Harikalar Yapım firması televizyon dizinin senaryosunda so-run olduğu gerekçesiyle televizyon dizi çekimlerine ara verdi. Senaryo revizesinin arkasından kısa olan bir zaman çekimler devam ettikten sonra TRT yönetiminden senaryonun yenide n dan revize edilmesi isteği geldi ve çekimler durduruldu.

Ardından yapım firması tarafından “TRT’nin senaryoda rica ettiği değişliklerin uzun süreceği, hatta senaryo içeriğinin tamamen değişebileceği ama aynı oyuncular ile devam etmek rica ettikleri ve yeni senaryonun televizyon dizi oyuncuları tarafından beğenilmesi halinda yenide n anlaşma yapılacağı” belirtil di.

Yapım firması, yeni senaryonun zamanı hakkında bilgi veremediği ve bu zaman zarfında oyuncularımız Özge Borak ile televizyon dizide yer alan ötek i oyuncuların da önüne engel koymamak niyetiyle sözleşmelerin fesh edilmesini rica etti. Biz de bütü n iyi niyetimizle sözleşmemizi feshettik.

Twitterdaki takipçilerinin sezon finalini yaparak ara veren televizyon dizinin başlama tarihini sormaları sonucu, oyuncumuz Özge Borak, kendi twitter hesabından televizyon dizinin yayımdan kaldırıldığı bilgisini paylaştı. Bu paylaşımın hemen sonrasında ise TRT yönetiminin twitter hesabından, televizyon dizinin Eylül’de cast ve hikayede değişiklikler yapılarak devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

Böyle bir bilgisi olmayan biz ve bütü n oyuncular bu duruma bir anlam veremedik. görevli kişiler tarafından bir izah yapıldığı takdirde bizlerde bütü n kamuoyu ile birlik-te bilgi sahibi olmuş olacağız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz