Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bir Polisin Dramı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:02:04
Bir Polisin Dramı

Bir polisin dramı…Canlı bomba sanılarak İstanbul ili emniyet müdürlüğü önünde görevlendirilmiş poli s ekibi ekipleri tarafından vurularak nezarete atılan şa-hıs poli s ekibi çıktı. Vurulmasına sebe p olay iler ise tam bir dram…6 gün önplanaİstanbul ili Emniyet Müdürlüğü önü içerisinde bulunan barikatları kullandığı araçla aşan bir şa-hıs nöbetçi poli s ekibi ekipleri tarafından ateş açılarak […]

Bir-Polisin-DramiBir polisin dramı…
Canlı bomba sanılarak İstanbul ili emniyet müdürlüğü önünde görevlendirilmiş poli s ekibi ekipleri tarafından vurularak nezarete atılan şa-hıs poli s ekibi çıktı. Vurulmasına sebe p olay iler ise tam bir dram…
6 gün önplanaİstanbul ili Emniyet Müdürlüğü önü içerisinde bulunan barikatları kullandığı araçla aşan bir şa-hıs nöbetçi poli s ekibi ekipleri tarafından ateş açılarak durdurulmuştu.Başından hafif şekilde yaralanan şa-hıs poli s ekibi ekipleri tarafından yakalanarak nezarete atılmıştı.göz altına alınan şa-hıs İzmir ili Karabağlar poli s ekibi Merkezi’nde [r] görev yapan poli s ekibi memuru Serkan Özata olduğu anlaşılmış ve psikolojik problemleri yer aldı ğı ileri sürülmüştü. faka t yapılan incele-me netice-si poli s ekibi Memuru Serkan Özata’nın çok büyük dram ve maliksizliğin kurbanı olduğu anlaşıldı.

iޞTE BiR polisekiplerinin malikSiZLiK DRAMI

Polis Memuru Serkan Özata, avukat olan babasının yönlendirmesiyle kazandığı Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk fakültesi 3. Sınıfda iken sevdiği ve çocukken hayalini kurduğu Polislik mesleği için Hukuk Fakültesini babasının ve ailesinin bütü n itirazlarına rağmen bırakır. 2002 yılında ÖSS’ye girerek poli s ekibi olur ve 2004 yılında poli s ekibi Meslek Yüksek Okulundan (PMYO) mezun olur. poli s ekibi Serkan ev-vel Ankara ili sonra şark görevinde ve daha sonra da 2008 yılından itibaren İzmir ili poli s ekibi Moral Eğitim Merkezi’nde çalışmaya başlar.

Başlama işlemleri için defterdarlığa gider iken resmi giyisile durakta kriz geçirip bayılınca apar topar hastahaneye kaldırılan poli s ekibi Serkan’ın beyninde ur olduğu ortaya çıkar. Acilen ameliyat edilen Serkan’a ur’un görme sinirlerinin üzerinde olduğu ve alınması halinda kör olabileceği bu sebe p le hepsini n alınamayacağı söylenerek ameliyat edilir ve ur’un %70’lik kısmı alınır. Ur’un büyümesi halinda yenide n ameliyata gireceği söylenir ve taburcu edilir. poli s ekibi Serkan bir müddet sonra mesleğe geri döner. Döner ama daha ev-vel de pek çok defa haber yapılan ve adı mobbingci müdüre çıkan Emniyet Müdürü E.C. ile çalışmaya başlar.

2011 yılında büyüyen ur sebebi ile yenide n ameliyata girer ve urun yine %70’i alınır. Emniyet Müdürü tarafından polislik yapıp yapamayacağı yönünde rapor alması için Yeşilyurt DevletHastahanesi’ne gönderi-len Serkan, sağlık grubu C dilimine girer şeklinde rapor alarak mesleğe geri döner. Sağlık grubu C diliminde olması dolayısı ile Emniyet Müdürü tarafından sıklıkla Mobbinge maruz kalıp “senin gibilere bu teşkilatta ekmek verilmemeli” şeklinde taciz edildiği iddia edilen Serkan Polis, Bakanlık talimatı ile Libyalı mültecilere tahsis edilen poli s ekibi Evi’nden 34. Maddeden tayin edilen 13 kişilik ilk furyada tayin edilir.

Polis Serkan Basın Sitesi poli s ekibi Merkezi’nda kadına şiddeti önleme biriminde görevlendirilir. poli s ekibi Merkezinde çalışırken poli s ekibi Merkez Amiri ile tartışma yaşaması netice-si silahı alınıp psikoloğa sevk edilir ve doktor raporu ile 15 gün sonra silahını geri alır. 2013 yılı yılında daha önceden olmayan ve yeni çıkan 2’nci bir ur dolayısı ile yine ameliyat edilir. Doktorlar ur’un kritik yerde olduğunu söyleyip yaşama şansının %2 yi geçmeyeceği dolayısı ile urun hepsini n alınmasının mümkün olmadığını söylerler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz