Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bir Dedikodu Tüm Aileyi Yok Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:44:42
Bir Dedikodu Tüm Aileyi Yok Etti

17 yaşındaki hamile eşi ile alaka-lı “Erkekler ile geziyor” diye konuş-tukodusu duyan Erkan ihsan Engin, kayınpederinin kendi evinde katliam yaptı. Eşi ile anne ve babasını katleden Engin, aynı silahla intihar etti…İstanbul ili Kağıthane Gürsel Mahallesi Yücel Sokak’taki bir binada önceki gece 03.30’da olan hadisede 4 şa-hıs ölürken, evin 11 yaşındaki oğlu yatağın altına saklanıp kurtuldu. […]

Bir-Dedikodu-Tum-Aileyi-Yok-Etti17 yaşındaki hamile eşi ile alaka-lı “Erkekler ile geziyor” diye konuş-tukodusu duyan Erkan ihsan Engin, kayınpederinin kendi evinde katliam yaptı. Eşi ile anne ve babasını katleden Engin, aynı silahla intihar etti…
İstanbul ili Kağıthane Gürsel Mahallesi Yücel Sokak’taki bir binada önceki gece 03.30’da olan hadisede 4 şa-hıs ölürken, evin 11 yaşındaki oğlu yatağın altına saklanıp kurtuldu. Fayans işçisi Erkan ihsan Engin (24) 7 ay ev-vel 17 yaşındaki Kübra K. ile düğün yaptı.

Çift resmi nikâh için [r] beklerken, Kübra K. hamile olduğunu öğrendi. Bir hafta ev-vel Erkan Engin’in kulağına, 3.5 aylık hamile eşinin başka erkek milleti ile gezdiği diye konuş-tukoduları geldi. Bebeğin kendisinden olmadığı iddiası ile Kübra K.’yi darp eden Engin, eşinin annesi ile üvey babasının evine dönmesi sonucu bütü n aileyi ölümle tehdit etti. Beyaz eşya bayisinde çalışan üvey baba Agah Demir (48) “Damadım bizi ölümle tehdit ediyor” diyerek önceki gün polise başvurdu. Önceki gece kayınpederinin evine gitmiş olan Erkan Engin, Kübra K.’yi alıp götürmek rica etti. Tartışma esnasında belinden çıkarttığı silahla ev-vel üvey babayı, arkasından uyumakta olan anne Yasemin Demir’in (44) ve Kübra K.’nin başlarına birer kurşun sıkan Engin, aynı silahla intihar etti. CiNSEL iSTiSMARDAN SABIKALI Cinnet anında başka bir odada yatan Kübra K.’nin kardeşi Fatih (11), intihar etmeden ev-vel evi arayan Engin’in elinden, yatağın altına saklanarak kurtuldu. Kapıyı kıran komşular hadises i polise diye konuş-tu. Ağır yaralı Kübra K., ޞişli Eğitim ve incele-me Hastanesi’ne kaldırılırken yolda yaşamını kaybeti.

Olay Yeri araştır-ma ekipleri, 3 şahsıın de kafasından birer el ateş edilerek katledildiğinü, Engin’in yakınında hadisede kullanılan silahın yer aldı ğınu sapta-dı. Cenazeler, araştırma-nın arkasından otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. “Cinsel istismar” suçundan sabıkası olduğu öğrenilen Erkan Engin’in babası ve amcası hadisede n ev-vel “Ben bunları vurmaya gidiyorum” diyerek evden çıktığını, bu konuşmadan sonra Agah Demir’i aradıklarını, telefonu açan olmayınca eve koştuklarını, faka t geç kaldıklarını belirt ti. Engin’in babası ve amcası tutuklandı. BiR TEK O KALDIKatliamdan tek kurtulan kişi, 11 yaşındaki Fatih K. oldu. Küçük çocuk, “4 el silah sesi duydum. Eniştem ailemi vurdu. Görse beni de öldürecekti. Ablama iftira atıldı ama ablam öyle şeyler yapmadı. Bırakın evimin orada bekleyeyim. Beni uzak yere götürmeyin” diye konuş-tu.
SABAH iNTERNET SiTESi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz