Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bir Annenin Acı Feryadı Umutumu Bulun Bana
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:06:21
Bir Annenin Acı Feryadı Umutumu Bulun Bana

Maltepe’de bir gecekonduda ortaya çıkan yangında 4 yaşındaki bir çocuk dumandan zehirlenerek öl-dü. Anne Cemile Göldağ, evdeki mesele k tarafından pencereden çıkarılarak yanmaktan son anda kurtarıldı. Acılı anne gözyaşları ile “Umut’umu bulun bana” diyerek feryat etti. Küçük çocuk sığındığı tuvalette ölü tespit edil-di. Yangın, Başıbüyük Mahallesi Lale Sokak 3 numarada bulunan bir gecekonduda saat 11.00 […]

Bir-Annenin-Aci-Feryadi-Umutumu-Bulun-Bana Maltepe’de bir gecekonduda ortaya çıkan yangında 4 yaşındaki bir çocuk dumandan zehirlenerek öl-dü. Anne Cemile Göldağ, evdeki mesele k tarafından pencereden çıkarılarak yanmaktan son anda kurtarıldı. Acılı anne gözyaşları ile “Umut’umu bulun bana” diyerek feryat etti. Küçük çocuk sığındığı tuvalette ölü tespit edil-di.
Yangın, Başıbüyük Mahallesi Lale Sokak 3 numarada bulunan bir gecekonduda saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Eşinin geçen se-ne ölmesinin arkasından Gebze’den İstanbul’a taşınan Cemile Göldağ, kızı Gizem ve 4 yaşındaki oğlu Umut ile birlik-te kiraladıkları gecekonduda yaşamaya başladı. tahmini 15 gün önce, Cemile Göldağ’ın ölen eşinin [r] yeğeni Mustafa Ergin, ailenin ziyaretine geldi. saba h saatlerin de vakitlerinde Gizem işe gittikten sonra, Cemile Göldağ, oğlu Umut ve Mustafa Ergin’in uyuduğu vakitler de elektrik kontağından yangın çıktı. Alevler kısa olan sürede gecekondunun mutfak kısmı ile salonu sardı. Mustafa Ergin, TVnin patlama sesine uyanarak salona çıktı.Yan odada uyuyan yengesini uyandıran Ergin, evin içinde Umut’u aramaya başladı. Aramalara rağmen küçük çocuğu bulamayan Mustafa Ergin, alevlerin tüm evi sarması üzerine yengesini ve kendini pencereden dışarı attı.Yangını gören halk itfaiye ekiplerine haber verdikten sonra alevlere müdahale etmeye çalıştı. Oğlu Umut’un evde kaldığını söyleyen Cemile Göldağ, “Umut’umu bulun bana” diye feryat ederek çevredekilerden oğlunu evden çıkarmalarını rica etti. Alev alev yanan eve giremeyen halk hadi se yerine getirdikleri büyük yangın söndürücüler ile yangına müdahale etmeye çalıştı.Bu sırada hadi se yerine gelen itfaiye ekipleri de yangını söndürmek için çalışmalara başladı. Bir itfaiye eri, alev alev yanan gecekonduya girerek içerde kalan 4 yaşındaki Umut’u aradı. halk evin çevresinde küçük çocuğu aramaya devam eder iken bir yandan da itfaiye ekiplerine yardım etmeye çalıştı. halk, birtakım bazı itfaiye ekiplerinden aldıkları hortumlar ile yangına müdahale etti.TUVALETE SIĞINMIŞGecekondunun duvarlarında delikler açan ve camlarından içeri bakarak odaları check eden halk 4 yaşındaki Umut’u bulamadı. Yangının tamamen söndürülmesinin arkasından ev içinde arama yapan itfaiye ekipleri tuvalette talihsiz çocuğun ölüsüne ulaştı. Alevlerden kurtulmak için tuvalete sığınan Umut’un dumandan boğularak öldüğü belirlen-di.Olay yerine gelen poli s ekibi ekipleri , çevre emniyetini aldıktan sonra yanan evde incelemelerde tespit edil-di. Bu sırada Gebze’de yaşayan ve yangın haberini alarak hadi se yerine gelen ağabey Coşkun Göldağ kardeşini bulmak için eve girdi. Zor ile evden çıkarılan Coşkun Göldağ, görevlilerden kardeşinin öldüğü haberini alınca yere yığıldı.Yanan eve gelerek araştır-ma yapan savcının talimatı ile Umut Göldağ’ın ölüsü Kartal Eğitim ve incele-me Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.Polis olay ile alaka-lı araştır-ma başlattı.SİGORTA İDDİASIÖlen çocuğun yakınları ise yangın çıkmadan bir gün önce küçük çocuğun annesi Cemile Göldağ’ın ev sahibini ateş çıkaran sigortalara karşı önlem alması için uyardığını anlattı. Savcılık duruma el koydu. olay ile alaka-lı araştırma başlatıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz