Beyazıt Öztürkün Uğur Dündan Anısı
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 07:50 AM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Beyazit-Ozturkun-Ugur-Dundan-Anisi Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yı l 11ncisi tertiplenen `Yılın Yıldızları Ödül Töreni önceki akşam üniversitenin Davutpaşadaki kampüsündeki Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.
‘En Beğenilen Show Programı’ olarak ödül alan Beyazıt Öztürk, ödül için teşekkür ettikten sonra, ‘Sözüm vardı ve geldim. Geçen yı l gelememiştim. Benim için çok anlamlı bir ödül. Eğer isterseniz Mart ayında size bir konferansa gelebilirim. Hatta yatıya bile gelebilirim’ sözleri salonda kahkaha krizine sebe p oldu.
Reklam Alanı
. Ünlü şovmen ‘Ödül törenlerinde artık kendi adımı duymadan hareket etmiyorum. Çünkü bunun acısını daha önce yaşadım. Yine bir ödül töreninde ‘O bir yakışıklı’ diye anons etmeye başladılar ve sunucu söyledikçe ben ‘Ya kesin ben alıyorum’ diye konuş tum içimden. Tam ayağa kalktım ki Uğur Dündar diye anons ettiler’ diye konuş tu. Beyaz’ın bu anısı da salondakilere keyifli dakikalar yaşattı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • odeabank

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>