Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Beşiktaştan Taraftarına Teşekkür
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:19:39
Beşiktaştan Taraftarına Teşekkür

Beşiktaştan taraftarına teşekkür…Beşiktaş Kulübü, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Trabzonspor Takımı’la oynanan ve 2-0 kazanılan maça taraftarların gösterdiği ala-ka nedeni ile bir teşekkür mesajı yayımladı.Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Büyük Beşiktaş Takımı taraftarı, 2013 yılı-2014 sezonu ilk maçında yine büyüklüğünü sergiledi, ’12. adam’ olduğunu bir kez daha gösterdi” denildi.Yönetim kurulunun yeni sezon öncesinde bütü n […]

Besiktastan-Taraftarina-TesekkurBeşiktaştan taraftarına teşekkür…
Beşiktaş Kulübü, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Trabzonspor Takımı’la oynanan ve 2-0 kazanılan maça taraftarların gösterdiği ala-ka nedeni ile bir teşekkür mesajı yayımladı.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Büyük Beşiktaş Takımı taraftarı, 2013 yılı-2014 sezonu ilk maçında yine büyüklüğünü sergiledi, ’12. adam’ olduğunu bir kez daha gösterdi” denildi.Yönetim kurulunun yeni sezon öncesinde bütü n taraftarlara kombine kart alma, lisanslı ürünlere malik çıkma ve tribünleri ailece doldurma çağrısının, Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki [r] sezonun ilk maçında karşılık bulduğu kaydedilirken, şu ifadelere yer verildi:”Tribünleri dolduran gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine onbinlerce Beşiktaş Takımılı, mücadeleyi karnaval havasına çevirerek takımımızın sahadan 2-0 galip ayrılmasında büyük etki yaptı. ’12. adam’ hüviyetine bürünen büyük Beşiktaş Takımı taraftarı, Beşiktaş Takımı-Trabzonspor mücadelesindeki tavrı ile hem takdiri hem de alkışı hak etti. ehemmiyetli bir dönemeçten geçmekte olan kulübümüz, taraftarımızın bu sevgisi, alakası ve desteği ile her zorluğu aşacak, onlara zaferler yaşatmak için var gücüyle çalışacaktır. Büyük taraftarımıza teşekkürlerimizle.”Öte yandan, kulübün lisanslı ürünlerine yönelik yüksek ala-ka nedeni ile de taraftarlara ayrıyetten teşekkür edildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz