FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Beşiktaş Transfer Haberleri Futbol
Beşiktaş Transfer Haberleri Futbol

Beşiktaş transfer haberleri futbol Beşiktaş Takımı futbol transfer haberleri, transferde son dakika gelişmeleri, futbolda bomba transferler.Beşiktaş transfer haberleri R10’da umutlu bekleyiş Ronaldinho, Alex’e bağlıAdebayor’u alın R10’da umutlu bekleyişÂ Siyah-beyazlı yönetim Ronaldinho’dan vazgeçmiyor. Dünyaca süper star da Beşiktaş Takımı’a gelmek için çok büyük riske almaya hazır. Geçtiğimiz gün ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho’nun Beşiktaş Takımı’a gelmek rica ettiğini […]

Besiktas-Transfer-Haberleri-FutbolBeşiktaş transfer haberleri futbol Beşiktaş Takımı futbol transfer haberleri, transferde son dakika gelişmeleri, futbolda bomba transferler.
Beşiktaş transfer haberleri R10’da umutlu bekleyiş Ronaldinho, Alex’e bağlıAdebayor’u alın R10’da umutlu bekleyişÂ Siyah-beyazlı yönetim Ronaldinho’dan vazgeçmiyor. Dünyaca süper star da Beşiktaş Takımı’a gelmek için çok büyük riske almaya hazır. Geçtiğimiz gün ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho’nun Beşiktaş Takımı’a gelmek rica ettiğini faka t kulübü Atletico Mineiro’nun Copa [r] Libertadores’in kazanılmasından sonra sambacıyı bırakma fikrinden vazgeçtiğini söylemişti. faka t kulüpten sızan bilgilere göre Ronaldinho için hala umut ışığı var. Beşiktaş Takımı Yönetimi, R10’un menajeri ve ağabeyi Roberto Assis ile iletişimi kesmiş değil. Öyle ki gelen haberlere göre Ronaldinho ileriki günlerde Atletico Mineiro’dan transferine izin verilmesini isteyecek. Sambacı süper star, “berabe r Copa Libertadores’i kazandık. Buradaki misyonum bitti. Gitmeme izin verin” diyecek.Mineiro çekiniyor A.Mineir’nun?asıl korkusunun ise Ronaldinho’nun Brezilya’da başka bir kulübe gitmesi olduğu, Avrupa’ya transfere ise izin verebileceği belirtiliyor. Kulübün R10’un yurt içerisinde başka bir takıma gitmesi halinde taraftarlarından tepki almaktan çekindiği öğrenil-di. Ronaldinho, ülkesine Flamengo forması ile dönmüş faka t daha sonra olaylı bir şekilde Atletico Mineiro’ya geçmişti. Flamengo taraftarı ile kulüp yönetimi arasında R10’un küstürüldüğü gerekçesiyle soğuk savaş yaşanmıştı.Ronaldinho, Alex’e bağlıBeşiktaş’ın renklerine bağlamak rica ettiği Ronaldinho’nun hali, eski Fenerbahçe Takımıli Alex’e bağlı!. Atletico Mineiro Başkanı Alexandre Kalil, Superesportes gazetesine verdiği demeçte, Alex’i rica ettiklerini belirt ti. Daha F.Bahçe’deyken Alex’i kendisinin aradığını ve teklifte yer aldı ğınu ifade eden Kalil, Alex’i sürekli rica ettiklerini ve isteyeceklerini belirt ti. Kalil, Ronaldinho’nun hali içinse, “Bu mesele oldukça çok fazla söz söylenecek bir durum değil” diyerek sambacının transfer kapısını açık bıraktı.Adebayor’u alın Beşiktaş’ta, Emmanuel Adebayor sesleri yenide n dan yükselmeye başladı. Siyah-beyazlılar uzun süredir peşinde koştuğu star futbolcunun transferinden, Tottenham’ın 6.5 milyon sterlin’lik bonservis bedelinde indirim yapmadığı için vazgeçmişti. faka t Togolu golcüsü için rica ettiği rakamı bulamayan Londra ekibi, Türk menajer Ahmet Düdük aracılığı ile bir kez daha Beşiktaş Takımı’ın kapısını çaldı ve 4 milyon sterlin bonservis bedeline Adebayor’u satmaya hazır olduğunu diye konuş-tu. ޞu anda bütü n konsantrasyonunu Brezilyalı star Ronaldinho’ya veren Beşiktaş Takımı ise, ingiliz ekibi Tottenham’dan zaman rica etti. Beşiktaş Takımı yönetimi, bu meselede son kararı vermeden ev-vel Slaven Bilic ve Önder Özen ile özel bir toplantı daha yapacak.  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz