Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Beşiktaş Fernandesi Satıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:42:43
Beşiktaş Fernandesi Satıyor

Beşiktaş Yönetimi, Portekizli futbolcunun satış yetkisini Menajer Erdil Arpacı’ya verdi.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Manuel Fernandes’in satışı konusunda menajer Erdil Arpacı’ya satış yetkisi verdi. Portekizli futbolcu ile sözleşme yenilemek isteyen, faka t imza parası istemesi nedeni ile uzlaşma sağlayamayan siyah-beyazlılardan Fernandes’i arzulayan Lokomotiv Moskova 4 milyon euro bonservis bedeli önerdi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan, [r] […]

Besiktas-Fernandesi-SatiyorBeşiktaş Yönetimi, Portekizli futbolcunun satış yetkisini Menajer Erdil Arpacı’ya verdi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Manuel Fernandes’in satışı konusunda menajer Erdil Arpacı’ya satış yetkisi verdi.

Portekizli futbolcu ile sözleşme yenilemek isteyen, faka t imza parası istemesi nedeni ile uzlaşma sağlayamayan siyah-beyazlılardan Fernandes’i arzulayan Lokomotiv Moskova 4 milyon euro bonservis bedeli önerdi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan, [r] bundan dolayı da ocak ayında başka bir takımla imza atmasında yasal bir sıkın-tı bulunmayan Fernandes, şimdi anlaşma sağlayamazsa mukavelesi bitince bedelsiz şeklinde kulüpten ayrılabilecek.Bu gelişmeleri dikkate alan Beşiktaş Takımı Başkanı Fikret Orman, Atiba’nın transferinde kulübe büyük fayda sağladığı belirtilen Arpacı’ya transfer konusunda yetki tanıdı. Atiba Hutchinson’un transferinde komisyon aldığı belirtilen Erdil Arpacı, “Profesyonelim. Para alabilirdim ama istemedim. Artı olarak 1 milyon euro indirim yaptırdım. Bundan dolayı da Başkan Orman, Fernandes ile ilgilenmemi rica etti” diye konuş-tu.

Portekizli futbolcunun menajeri Barboza’nın ilk şeklinde 4 milyon euroluk öneriyle geldiğini, kendisinin devreye girmesinin arkasından bu rakamın ev-vel 6, sonrasında da 8 milyon euroya çıktığına değinen Menajer Erdil Arpacı, “Yönetim, satmamak için geri adım attı. faka t 4 ay sonra bedelsiz şeklinde başka bir takıma imza atma tehlikesi de var. Zaten kalmak istemeyen bir futbolcuda böyle bir sıkın-tı da var” yorumunu yaptı.

Milliyet

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz