Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Berbıe Bebek Valaria Beyaz Showda
Berbıe Bebek Valaria Beyaz Showda

Barbie bebeğe benzemesiyle internet üzerinde fenomen haline gelen Valeria Lukyanova, Beyaz’ı soğuk duruşu ile şaşırttı. Sanal alemde bir fenomen haline gelen ve ‘oyuncak Bebek’ gibi olan Valeria Lukyanova Beyazıt Öztürk’ün sunmaya çalıştığı Beyaz Show’a misafi r oldu.Beyaz, iri mavi gözleri ile gerçek Barbie Bebek gibi olan ve dünya üzerinde oldukça çok sayıda hayranı olan Lukyanova […]

Berbie-Bebek-Valaria-Beyaz-ShowdaBarbie bebeğe benzemesiyle internet üzerinde fenomen haline gelen Valeria Lukyanova, Beyaz’ı soğuk duruşu ile şaşırttı.
Sanal alemde bir fenomen haline gelen ve ‘oyuncak Bebek’ gibi olan Valeria Lukyanova Beyazıt Öztürk’ün sunmaya çalıştığı Beyaz Show’a misafi r oldu.Beyaz, iri mavi gözleri ile gerçek Barbie Bebek gibi olan ve dünya üzerinde oldukça çok sayıda hayranı olan Lukyanova ile eğlenceli bir muhabbet geçirdi.Ukraynalı [r] Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a beyaz mini bir kıyafet ile katıldı. Gerçek Barbie şeklinde anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması ve hiç gülmemesi Beyaz’ın ve mi safirlerin dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya “içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna” soğuk olması ile ilg i lı değişik espriler yaptı.. KAMERAMAN rica ettiĞiNi ALAMADIBeyaz, esprilerine gülmeyen Valeria Lukyanova ‘ya şirinlik üzerine şirinlik yapar iken, kameranda frikik almak için çok büyük uğra ş harcadı. Valeria Lukyanova, süper minisi ile Beyaz Show ‘un kameramanlarının göz hapsindeydi. Valeria ‘nın frikik vermesi için sıklıkla zoom yapan kameraman rica ettiğini bir türlü alamadı.PUSUYA YATTIValeria ‘nın konuştuklarından oldukça çok süper minisi sosyal medyada hadi se oldu. Kameramanlar Valeria Lukyanova ‘dan frikik almak için çok büyük uğra ş sarf eder iken, sıklıkla yakın çekin alırken; deyim yerindeyse “Pusuya yattı”.. Valeria’nın konuşmamasına şaşıran Beyaz Valeria’yı gönderirken de mi safirlerina takılmayı ihmal etmedi. Beyaz “Zaten konuşmuyor reklama giricem diye gönderdim” diyerek stüdyodakileri güldürdü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • beyaz show bebek yüzlü
  • beyaz show bebek yüzlü kadın
  • beyaz show bebek yüzlü kız
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz