Bengü Meyhanede Efkar Dağıttı
Gönderen: admin Tarih: 5 Eki, 2015 At 04:53 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Bengu-Meyhanede-Efkar-DagittiBengü meyhanede efkar dağıttı…

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre Asmalımescit, önceki akşam bildik görüntülere sahne oldu. Çocuklar, para için Bengü’nün aracının arkasına takıldı. Yüreği ağzına gelen güzel popçu, hemen araba-yı ni durdurdu.

istanbul’un gözde eğlence adresi Asmalımescit’te yine yürekler ağza geldi… Bugüne kadar pek çok ismin tacize uğradığı, sokak çocuklarının
Reklam Alanı
para toplamak için yaşamını tehlikeye attığı Asmalımescit’te yine bildik görüntüler vardı. popçu Bengü, önceki gece modacı Hakan Akkaya ve yakın arkadaşları ile Saki Meyhanesi’nde eğlendi. yerde tahmini 4 saat kalan şarkıcının etrafını sokak çocukları sardı.

VATANDAޞ DA iSYAN ETTi

Çocukları kibarca reddeden Bengü, hemen aracına bindi. Israrcı çocuklar, ara-ba hareket halindeyken aracın sonucu çıkmaya çalıştı. Olası bir faciayı, otomobi-lin sıkışık trafik sebebi ile yavaş gitmesi önledi. hali fark eden Bengü ise hemen aracını durdurup sokak çocuklarına para verdi.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Yüreği ağzına gelen popçu, çocuklara da “Bir daha sakın böyle bir şey yapmayın” uyarısında tespit edil-di. Bengü’nün araba-yı nin sonucu çıkmaya çalışıp tehlikeli bir oyun oynayan çocukları gören halk ise “Biri buna bundan sonra dur demeli. Neredeyse her akşam sokak çocukları burada ölüm pahasına para peşinde koşuyor” dedi. ayrıca Bengü’nün başına gelen bu hali daha ev-vel Sezen Aksu’dan Meltem Cumbul’a Kenan Doğulu’dan Tuba Ünsal’a kadar pek çok isim de yaşamıştı.

Çocukların araba-yı nin arkasına takıldığını fark eden Bengü, hemen aracı durdurup onlara 100 lira verdi.

Haberin Alındığı Kaynak»www.sacitaslan.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>