Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Belgrad Ormanlarında Liselilerin İşkencesini İzle
  • Ana Sayfa » Haber
  • 2 Ocak 2013 - 14:25:24
Belgrad Ormanlarında Liselilerin  İşkencesini İzle

Belgrad ormanlarına götürülen iki gence, yaşıtları tarafından işkence edildi. Belgrad ormanındaki dehşet anları, cep tefonu kamerasıyla da kayıt edildi. Beyoğlunda bir lisede 11. sınıf öğrencisi olan G.K. (18) aynı okulda okuyan E.K. isimli (17) kız ile duygusal beraberlik yaşamaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan liseli A.S. (18) , S.S. (17) ve B.G. (18) ismindeki çocuklar […]

Belgrad-Ormanlarinda-Liselilerin--iskencesini-izleBelgrad ormanlarına götürülen iki gence, yaşıtları tarafından işkence edildi. Belgrad ormanındaki dehşet anları, cep tefonu kamerasıyla da kayıt edildi. Beyoğlunda bir lisede 11. sınıf öğrencisi olan G.K. (18) aynı okulda okuyan E.K. isimli (17) kız ile duygusal beraberlik yaşamaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan liseli A.S. (18) , S.S. (17) ve B.G. (18) ismindeki çocuklar geçtiğimiz Eylül ayında G.K.yı kaçırma planı yaptı.

Planı uygulamayan koyan çocuklar G.K. ile samimi olan C.A.dan (17) da yardım istedi. Okuldan arkadaşı E.G. ile beraber çıkan G.K., Taksimde bir zaman vakit geçirdi. Daha sonra arkadaşı olan C.A. liseli gence kardeşini beraber okuldan almalarını teklif etti. G.K. ve arkadaşı E.G., C.A.nın sözde kardeşini okuldan almak için Kasımpaşada bir ilköğretim okulunun önüne gitti. Burada siyah otomobil ile gelen 3 saldırgan bıçak zoruyla gençleri arabaya bindirdi. otomobil içerisinde dövülen gençler, Belgrad ormanına götürüldü. G.K.yı önce ağaca bağlayarak döven liseli saldırganlar daha sonra da ilginç isteklerde tespit edildi. önce G.K.yı çırılçıplak soyan saldırganlar, genç liseliye kendisini tokatlattı. Bu sırada arkadaşı E.G.den de G.K.yı tokatlamasını istediler. tüm bunlar yaşanırken C.A. ise olan biteni gülerek izledi. Saldırgan çocuklardan biri bu yaptıkları işkenceyi cep telefonunun kamerasıyla kayıt etti. tahmini 3 saat süren işkencenin ardından saldırganlar tehdit ettikleri iki genci Eyüpte arabadan attı.   Saldırganlardan şikayetçi olan liseli gençler aileleri ile beraber polise başvurdu. Beyoğlu Asayiş Bürosu Ekipleri C.A., A.S., S.S. ve B.G. ismindeki 4 çocuğu gözaltına aldı. Küçük çocukların cep telefonlarına el konuldu. ޞüpheli çocuklar darp, tehdit, şantaj ve kasten yaralama suçlarından ifade verdikten sonra sevk edildikleri adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz