Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bekir Bozdağdan Saldırı Açıklaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:52:55
Bekir Bozdağdan Saldırı Açıklaması

Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma töreninde yaptığı konuşmanın arkasından yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bozdağ, izah yaptı.Korumaların anında müdahalesi sayesinde hadisede n etkilenmeyen Bozdağ şunları belirt ti:Bugün Hacı Bektaş ilçemizde ülkemizin manevi mimarlarından Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma programı vardı. Burada gayet güzel konuşmalar yapıldı. Burada Hacı Bektaş-ı Veli’nin öğretisini, konuşmalardan kitaplardan dinleme fırsatı buluyorlar.Biz hükümet şeklinde […]

Bekir-Bozdagdan-Saldiri-AciklamasiHacı Bektaş-ı Veli’yi anma töreninde yaptığı konuşmanın arkasından yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bozdağ, izah yaptı.
Korumaların anında müdahalesi sayesinde hadisede n etkilenmeyen Bozdağ şunları belirt ti:Bugün Hacı Bektaş ilçemizde ülkemizin manevi mimarlarından Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma programı vardı. Burada gayet güzel konuşmalar yapıldı. Burada Hacı Bektaş-ı Veli’nin öğretisini, konuşmalardan kitaplardan dinleme fırsatı buluyorlar.Biz hükümet şeklinde da Türkiye’nin manevi mimarlarının tanıtılması, öğrenilmesi [r] için yapılan çalışmaya destek veriyoruz. Bu etkinliklere katıldık ve Hacı Bektaş-ı Veli dostlarıyla, canlar ile birlik-te paylaştık.Konuşmadan sonraki süreçte, Hacı Bektaş-ı Veli ile alakası olduğunu düşünmediğim, sevgi barış dostluk anlayışı ile alakası ve alakası olduğunu düşünmediğim bir şa-hıs tarafından negatif bir saldırıya muhatap kaldık. Bunu basın mensupları deği-şik bir değerlendirme yaparsa üzülürüz. Bu Hacı Bektaş-ı Veli’nin yolundan gidenleri bağlayan bir şey değildir. Alevi kardeşlerimizle ilgi-li bir husus değildir. Orada bulunan Hacı Bektaş-ı Veli dostları üzüntülerini ifade ettiler. Herkes bundan rahatsız oldu. bu güzel ortamı provoke etmek arzulayan birileri olduğunu düşünüyorum.Hacı Bektaş dostları bu provokasyonlara prim vermediler. ޞu anda bir şey yapılıyor, ayrınntılı bilgiler bende yok. görevlilerden alırsınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz