Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bekir Bozdağa CHPden İlk Yanıt
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:31:49
Bekir Bozdağa CHPden İlk Yanıt

Yumruklu saldırı olayında yaşananları kınamadığı için CHP’yi suçlayan Bekir Bozdağ’a ilk yanıt CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’den geldi. NTV canlı şeklinde yayımında konuşan Keskin, hadises i kınadıklarını belirte-rek “Bozdağ siyasi prim yapmaya çalışıyor” diye konuş-tu. Geçtiğimiz gün Hacı Bektaş Veli etkinliklerinde yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP’nin bu hadises i kınamadığını söylemiş, […]

Bekir-Bozdaga-CHPden-ilk-Yanit Yumruklu saldırı olayında yaşananları kınamadığı için CHP’yi suçlayan Bekir Bozdağ’a ilk yanıt CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’den geldi. NTV canlı şeklinde yayımında konuşan Keskin, hadises i kınadıklarını belirte-rek “Bozdağ siyasi prim yapmaya çalışıyor” diye konuş-tu.
Geçtiğimiz gün Hacı Bektaş Veli etkinliklerinde yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP’nin bu hadises i kınamadığını söylemiş, “CHP’lilerin saldırganı alnından öpmedikleri kaldı” diyerek Kılıödaroğlu’nu eleştirmişti. Bozdağ’ın bu eleştirilerine CHP cephesinden yanıt geldi.NTV canlı şeklinde yayımında yaşanan hadises i değerlendiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan [r] Keskin, “Ben Hacı Bektaş etkinliklerinde Sayın Bakan Bozdağ ile yanyana oturuyordum. Sayın bakan konuşmaya başladığında protesto ettiler. Ben bunu durdurmak için müdahele ettim ama maalesef başarılı olamadım. Sayın bakan konuşmasını uzattı ve kürsüden inerken bir şahsıın saldırısına maruz kaldı. Sayın bakan bizim bunu kınamadığımızı söylüyor. Halbuki Sayın Genel Başkan da ben de kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunduk” diye konuş-tu.”Bakan doğru söylemiyor” diye sözlerine devam eden Keskin “Genel Başkan bu hadises i tasvip etmediğini konuşmasının başında söyledi. Hacı Bektaş’ın “incinsen de 2.tme” sözünü hatırlatarak burada barışın hakim olması gerektiğini söyledi. Bu konuşması ile bakana yapılan saldırıyı da kınamış oldu” diye konuş-tu.Bozdağ’ın eleştirilerinde haksız olduğunu ve siyasi prim yapmaya çalıştığını söyleyen Keskin, “Güvenlik güçleri saldırıyı yapan kişiye aşırı güç uygulayınca milletvekillerimiz de daha fazla zarar görmedini istemedi. Güvenlik güçleri ile toplumun karşı karşıya gelmelerini engellemek rica ettiler.Bir bakanın 3 gündür temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtp buradan siyasi prim toplamaya çalışması bir bakana yakışmayabilir bir tavırdır” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz