Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bebeği İçin Tüm Acılara Katlandı
Bebeği İçin Tüm Acılara Katlandı

Konya ilinde yaşayan öğretmen star Açık, 15 santimetreye ulaşan tümörün verdiği ağrılara ve hayati riske rağmen her şeye katlanıp bebeğini sağlıklı şekilde dünyaya getirdi. Sezaryenle olan doğum esnasında tümör de alındı. star Açık (34) ve kendisi gibi öğretmen olan eşi Mustafa Açık (34) çocuk sahibi olmak rica etti. iki çocuğu olan star Açık, gittiği Başkent […]

Bebegi-icin-Tum-Acilara-KatlandiKonya ilinde yaşayan öğretmen star Açık, 15 santimetreye ulaşan tümörün verdiği ağrılara ve hayati riske rağmen her şeye katlanıp bebeğini sağlıklı şekilde dünyaya getirdi. Sezaryenle olan doğum esnasında tümör de alındı.
star Açık (34) ve kendisi gibi öğretmen olan eşi Mustafa Açık (34) çocuk sahibi olmak rica etti. iki çocuğu olan star Açık, gittiği Başkent Üniversitesi Konya ili incele me ve Uygulama Hastanesi’nde yapılan checklerde karnında 6 santimlik iyi huylu tümör olduğunu öğrendi. Tümörle birlikt e [r] rahminin de alınabileceği ihtimalinin ifade edilmesi sonucu star öğretmen, bütü n risklere rağmen 9 ay evve l hamile kaldı. Önceleri hamileliği normal gitmiş olan genç kadın, dayanılmaz ağrılar çekmeye başladı. Gebeliğinin 5. ayında doktora gitmiş olan Açık’ın checklerinde vücudundaki tümörün büyüyerek 15 santimetre çapına ulaştığı belirlen di.Hamileliğin sonlandırılması düşünülürken star öğretmen, dayanılmaz ağrılara bebeği için katlanabileceğini söyled i. Sürekli doktor checkünde tutulan genç kadın, aylarca uyuyamadı, yatamadı. Bebeğini kucağına alabilmek için her şeye katlandı. star Açık, hamileliğinin ilk gününden bu yana checklerinin yapıldığı hastanede gebeliğinin 9. ayında sezaryenle sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Açık’ın aynı anda oldukça zorlu günler geçirmesine sebe p olan tümör de alındı.”HER ޞEY BEBEĞiM iÇiN” star Açık, ağrıları dindiği ve bebeğini sağlıklı şekilde dünyaya getirdiği için oldukça çok mutlu olduğunu belirt ti. Hamileliği süresince sürekli sabretmek zorunda kaldığını anlatan Açık, eşinin, ailesinin ve doktorunun kendisine sürekli moral verdiğini dile getirdi.”Benim hayati riskim dahi vardı. Dayanılmaz kasılmalarım ve ağrılarım oluyordu. Ona rağmen hep bebeğimi sağlıklı şekilde kucağıma almak rica ettim” diyen Açık, her şeye bebeği için katlandığını vurguladı.Açık, kaybetmemek için sürekli dua ettiği bebeğini sağlıklı şekilde kucağına aldığında çektiği bütü n sıkıntıları unuttuğunu aktardı.SÜREKLi TAKiPTE TUTULDU Hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. A ile Üçkuyu ise hastanın vücudunda 6 santimetre çapında iyi huylu tümör varken gebe kalmayı tercih ettiğini belirt ti. faka t tümör büyüyünce hastanın ağrılarının arttığını anımsatan Üçkuyu, tıbbi tedavileri eksiksiz yerine getirdiklerini anlattı. Açık’ın büyük zahmetler çektiğine işaret eden Üçkuyu, “Bu, tümörün büyüklüğü nedeni ile oldukça çok sık rastlanan bir durum değil. Bebeğimiz sağlıklı şekilde dünyaya geldi. Tümörü de aldık” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz