Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başkandan Al Transfer Haberini (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:16:39
Başkandan Al Transfer Haberini (Video)

Galatasaray Takımı Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe Takımı derbisi sonrasında Arda Turan, transfer ve alkış gündemi ile alaka-lı ehemmiyetli açıklamalar yaptı. Haberin Videosu ”Arda Transferi Doğru Değil” Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe’yi 1-0 yendikleri mücadele sonrasında Beyaz TV’ye açıklamalarda tespit edil-di.Arda Turan ile anlaşıldığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Aysal, “Böyle bir […]

Baskandan-Al-Transfer-Haberini-Video Galatasaray Takımı Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe Takımı derbisi sonrasında Arda Turan, transfer ve alkış gündemi ile alaka-lı ehemmiyetli açıklamalar yaptı.

Haberin Videosu
”Arda Transferi Doğru Değil” Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

 Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe’yi 1-0 yendikleri mücadele sonrasında Beyaz TV’ye açıklamalarda tespit edil-di.Arda Turan ile anlaşıldığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Aysal, “Böyle bir şey yok. Geçtiğimiz haftalarda ne söylediysem aynıdır. Yanlış alarm.” ifadelerini kullandı.F.Bahçe’nin mücadeleyi kazanması halinda alkışlayacağını anımsatan G.Saray Başkanı, “Gayet [r] tabii Fenerbahçe kazansa alkışlardım. Pek çok Fenerbahçeli de kaldı ve fotoğraf çektirdik. Böyle olduğu için mutluyuz hepimiz. Geçtiğimiz senelere nazaran daha sakin bir şekilde geçti. Hocamız da mutlu. Geldiği günden bu yana başarıdan başarıya koşan bir ekibimiz var. İstanbul’a dönüyor. Ben başka bir yere gitmek üzere havaalanındayım.” diye konuş-tu.Galatasaray’da transfer olacağının sinyallerini veren Ünal Aysal, “Son dakikaya kadar transfer ümitlerimiz var. Ama Arda gibi önemli transferleri yapma halinda değiliz. Lig başlayıncaya kadar 1-2 transferimiz olabilir.” şeklinde söyled i.TFF ile aralarındaki gerginliğin sonlanabileceğini ifade eden yönetici, “Bizim görevimiz buzları eritmek. Benim kendime koyduğum hedef bu. Bütün yöneticiler de aynı şekilde düşünecektir. Bu sezon için ümitliyim.” diyerek sözlerini noktaladı.

Haberin Videosu
”Arda Transferi Doğru Değil” Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz