Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Partinin Oy Oranını Açıkladı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Partinin Oy Oranını Açıkladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Suriye’deki eli kanlı diktatörün, eli kanlı caninin o koltukta oturabilmesi artık imkansız hale gelmiştir.Suriye’deki rejim hem kendi toplumuhem de dünya karşısında meşruiyetini tamamen yitirmiştir. ޞu andan itibaren en fazla o koltukta oturma süresini bir miktar daha uzatabilir ama gerek Beşşar Esed gerek onun yol arkadaşları er ya da geç o makamları […]

Basbakan-Recep-Tayyip-Erdogan-AK-Partinin-Oy-Oranini-AcikladiBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Suriye’deki eli kanlı diktatörün, eli kanlı caninin o koltukta oturabilmesi artık imkansız hale gelmiştir.
Suriye’deki rejim hem kendi toplumuhem de dünya karşısında meşruiyetini tamamen yitirmiştir. ޞu andan itibaren en fazla o koltukta oturma süresini bir miktar daha uzatabilir ama gerek Beşşar Esed gerek onun yol arkadaşları er ya da geç o makamları terk edecek ve halklarına hesap verecektir” diye konuş tu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Terör bu topraklara açlıktan, yokluktan, sefaletten başka bir şey sağlamadı. Gaziantep’i de bu hale dönüştürme hesabı içine girdi ama Allah’ın izniyle sizin dik duruşunuz, omurgalı duruşunuz ve ‘burada teröre yer yok’ deyişiniz onların buraya girişini engelledi, Gaziantep ili insanı da o güçlü yapısıyla altıncı, yedinci sanayi bölgelerini yapıyor. Eğer bugün Diyarbakır ili bir Gaziantep ili kadar olamadıysa bunun en ehemmiyetli sebebi, birinci neden i terördür.[r]. Bizim bu terörü artık Türkiye’nin gündeminden tamamen çıkarmamız gerekli. Silahları bırakmalarını istiyorum. Sıkılı yumrukları aradan çekip, öfkenin, nefretin diline bir son verip insanca yaşamanın önünü açmamız, bunu güçlendirmemiz gerekli” diye konuş tu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, barış sürecinin devam ettiğini belirterek, “Terör örgütünün eylemlere son vermesi ve yurt dışına çekilmesi, silahı bırakması için ne yapmak gereklisa diyoruz onu yapsın, biz elimizden gelin desteği verilim. ilg i lı bütü n kurumlarımızı çalıştırıyoruz. Terör belasından kurtulmak hepimizin ortak amacıdır, ortak dileğidir. Bu yolda azimle sabırla kararlılıkla uğra ş göstermeye devam edeceğiz” diye konuş tu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Terör örgütü silahı bırakmadığı, saldırılarına son vermediği sürece biz terörle mücadeleyi kararlı şekilde sürdüreceğiz. Birileri çıkıyor hükümeti, devleti operasyon yapmakla bu süreci zedelemeyle suçluyor. Hiç kusura bakmasınlar, elinde silahla benim güvenlik güçlerime kast edenlere, arkadan gelip benim polisimi şehit edenlere karşı biz toprağımızı, vatanımızı geri adım atmadan savunuruz ve savunuyoruz” diye konuş tu. Hiç kimse çıkıp da Kürtlerin temsilcisi biziz diyemez. Partimizin aldığı oy oranı belli. Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde birinci olan parti AKP’dir, bizim partimizdir. son kamuoyu araştırması. AKP yüzde 54 ile bugün birinci parti. Bu benim yaptırdığım anket değil. Biz 75 milyonun tamamını kucaklayan partiyiz. Biz misafirimız arasında asla ayrım yapmayız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz