Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakan Raydan Çıkmış
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:11:33
Başbakan Raydan Çıkmış

Bahçeli, “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” mitinginde konuştuOrkun ÇiZMELi / AHT MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” adı altında tertiplediği mitinglerin 4.sünü Erzurum ilinde gerçekleştirdi. Başbakan Erdoğan’ın mitinginden bir gün ev-vel Erzurum ili istasyon Meydanı’nda konuşan Bahçeli, “Başbakan raydan çıkmış, yoldan savrulmuş, çizgi ve kural dışına geçmiştir” diye [r] konuş-tu. “Öl […]

Basbakan-Raydan-CikmisBahçeli, “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” mitinginde konuştu
Orkun ÇiZMELi / AHT

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” adı altında tertiplediği mitinglerin 4.sünü Erzurum ilinde gerçekleştirdi. Başbakan Erdoğan’ın mitinginden bir gün ev-vel Erzurum ili istasyon Meydanı’nda konuşan Bahçeli, “Başbakan raydan çıkmış, yoldan savrulmuş, çizgi ve kural dışına geçmiştir” diye [r] konuş-tu.

“Öl de ölelim, vur de vuralım” sloganları eşliğinde kürsüye gelen Bahçeli, konuşmasında Başbakan Erdoğan’ı eleştirdi.

DADAޞLAR TEMiNATTIR

Bahçeli, “Başbakan boş yere avunmasın. Kafasına göre kesip parçalamak rica ettiği bir ortamı hiçbir şekilde bulamayacaktır. Türk milletinin birliği çöpe atılabilir kadar basit, yapay ve miadı dolmuş değildir. Dadaşlar bunun teminatıdır. AKP’ye oy vermiş Erzurumluları anlıyorum. Kararlarına saygı duyuyorum. Bir umut diye konuş-tuler, peşine düştüler. sene-ler sene-si Başbakana katlandılar. Olup bitenleri ne zamana kadar sineye çekecekler? Birliğimizin budanmasını ne zamana kadar sineye çekecekler?” diye konuş-tu.

ÇÖKÜŞžE DUR DiYELiM

“Erzurum’dan yakılabilir birlik ateşi, milli ateş Washington, Erbil ve Kandil’de taş üzerinde taş bırakmamalıdır” diyen Bahçeli, “Çağrım AKP’ye oy veren Dadaşlaradır. Çağrım vatanını seven, milletine mensubiyet vatanseverleredir. Bu vurguna son verelim, bu bulanıklığı temizleyelim. Hep birlik-te bu çöküşe dur diyelim. Birliğimize ve bütünlüğümüze sadakat gösterelim, güneşle aydınlatılmış ruhumuzla malik çıkalım” diye konuş-tu.

ERDOĞAN PANiK HALiNDEDiR

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz