Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakan Kabine Değişikliğini Ne Zaman Yapacak
Başbakan Kabine Değişikliğini Ne Zaman Yapacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinede yapması beklenen revizyonda sona yaklaşıldı. Nisan’da yapılması planlanan değişiklik erkene alındı.AK Parti kaynaklı bilgilere göre, Başbakan Erdoğan nisanda yapmayı planladığı kabine değişikliğini erkene aldı. Revizyon için “ޞubat başına kadar gerçekleşir” yorumu yapılıyorBaşbakan Tayyip Erdoğan’ın kabinede yapması beklenen revizyonda sona yaklaşıldı. Sabah’ın haberine göre; AKP kaynaklı bilgilere göre, Erdoğan Nisan’da yapmayı […]

Basbakan-Kabine-Degisikligini-Ne-Zaman-YapacakBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinede yapması beklenen revizyonda sona yaklaşıldı. Nisan’da yapılması planlanan değişiklik erkene alındı.
AK Parti kaynaklı bilgilere göre, Başbakan Erdoğan nisanda yapmayı planladığı kabine değişikliğini erkene aldı. Revizyon için “ޞubat başına kadar gerçekleşir” yorumu yapılıyorBaşbakan Tayyip Erdoğan’ın kabinede yapması beklenen revizyonda sona yaklaşıldı. Sabah’ın haberine göre; AKP kaynaklı bilgilere göre, Erdoğan Nisan’da yapmayı planladığı değişikliği erkene aldı. Bu kararında mahal li seçimlerin erkene alınmasını öngören anayasa deği- şikliği teklifinin TBMM’de kabul görmemesi etkili bir şekilde oldu. Kaynaklar kabine revizyonu beklentisinin yakın bir zaman diliminde gerçekleşebileceğini söyled i.[r]. Bu yüzden dikkatler Erdoğan ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yapacağı ilk haftalık olağan görüşmeye çevrildi. Bu görüşmede kabine revizyonuna dairgelişme yaşanabileceği beklentisi oluştu. Revizyonda kaç bakanın yer değiştireceği bilgisinin ise yalnızca Başbakan Erdoğan’da olduğu vurgulanıyor. Erdoğan kabine değişikliğine dairser veriyor, sır vermiyor. Bu yüzden hangi bakanın koltuğunu koruyacağı, hangisinin yer değiştireceği yönündeki yorumların yalnızca beklentileri yansıttığı ifade ediliyor.BAKANLAR BELEDiYELEREErdoğan’ın revizyonda 3 dönem kriterini göz önünde bulundurması bekleniyor. Kabinedeki bazı ehemmiyetli bakanların 3. dönemleri gereği bir sonraki seçimde milletvekili adayı olamayacağı, bu yüzden Mart 2014’te yapılacak mahal li seçimlerde bazı Büyükşehir Belediyeleri için AKP adayı olarak yarışacakları uzun bir süredir dillendiriliyor. 3 dönem kriterine takılan kabinenin etkili bir şekilde isimlerinin mahal li seçimlerde aday olabilmesi için Erdoğan’ın revizyonda bu isimleri kabine dışına alabileceği yorumu yapılıyor. Erdoğan, Afrika ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilerle sohbet etmiş, kabine revizyonuna dairsoruları yanıtlamıştı. Erdoğan gazetecilerin, “Afrika dönüşünde kabine değişikliği yapacağınız belirtiliyor, hangi bakanların koltuğunu kaybedeceği, revizyonun tarihi bile yazıldı” hatırlatması sonucu, “isimleri de bana verin, bana yardımcı olun” diyerek espri yapmış, arkasından “Arkadaşlar her an her şey olabilir” demişti.109 YAޞINDAKi ER HOCAYA ZiYARETBaşbakan Tayyip Erdoğan, dün cuma namazını Dikmen Hazreti Yusuf Camisi’nde kıldı. Camiden çıkarken bir vatandaş “Hz. Yusuf da zindanlardaydı, faka t Mısır’a kral oldu” pankartı açarak Erdoğan’a sevgi gösterisinde tespit edil di. Namazın arkasından Türkiye Diyanet Vakfı’nın Dikmen’deki Özel 29 Mayıs Hastanesi’ne geçen Erdoğan, burada tedavi gören 109 yaşındaki din alimi Mehmet Emin Er’i ziyaret ederek bir zaman görüştü. tahmini yarım saat süren ziyarette Diyanet işleri Başkanı Mehmet Görmez de tespit edil di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • seksi izle
  • kaş modelleri 2013
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz