Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakan Erdoğanın Esede Cevabı
Başbakan Erdoğanın Esede Cevabı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esedin dün yaptığı açıklamalara ilişkin, Bombalarla, uçaklarla, halkını bombalayarak öldüren bir insanın bu noktadaki tavsiyelerinin demokratik olması diye bir şey düşünülemez. Karşısındakileri, El Kaide veya terörist diye ifade etmek suretiyle hedef saptırmaktadır diye konuş tu.Başbakan Erdoğan, açıklamalarının ardından basın mensuplarının gündeme dair sorularını yanıtladı. Suriye Devlet Başkanı […]

Basbakan-Erdoganin-Esede-CevabiBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esedin dün yaptığı açıklamalara ilişkin, Bombalarla, uçaklarla, halkını bombalayarak öldüren bir insanın bu noktadaki tavsiyelerinin demokratik olması diye bir şey düşünülemez. Karşısındakileri, El Kaide veya terörist diye ifade etmek suretiyle hedef saptırmaktadır diye konuş tu.Başbakan Erdoğan, açıklamalarının ardından basın mensuplarının gündeme dair sorularını yanıtladı.

Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esedin dün yaptığı açıklamalara dair değerlendirmesinin sorulması üzerine Erdoğan, Esed zorla ayakta durmaya çalışan bir şahı s durumunda olduğunu ve zulme devam ettiğini söyled i.Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: Bombalarla, uçaklarla, halkını bombalayarak öldüren bir insanın bu noktadaki tavsiyelerinin demokratik olması diye bir şey düşünülemez.[r].ޞu anda Esed devlet terörü estirmektedir ve bu devlet terörü neticesinde 50 bin insan ölmüştür. 600 bin civarında insan Suriyeyi terk etmiştir. Suriye içinde 2,5 milyon insan evlerini terk etmiştir. Bunu demokrat olan bir insan mı yapıyor? Bunu devlet terörü estiren bir insan yapıyor. Böyle bir insana güvenip de Suriyeden kaçanlardan kim geriye dönebilir? Demokrasiye yönelik açıklamalarına kim inanır? ޞu anda Suriye Ulusal Koalisyonu dünyada 100ün üzerinde ülke tarafından tanınmış vaziyette. Acaba Beşşarı tanıyan kaç ülke kaldı? Bunu iyi değerlendirmek lazım.Beşar için tek çare var, halkın iradesine saygı duymaktır ve halkın iradesi neyi istiyorsa ona uymaktır-Balyoz Planı davasının gerekçeli kararı-Başbakan Erdoğan, Balyoz Planı davasındaki son gelişmelerle ilg i lı değerlendirmesinin sorulması üzerine de Ben gerekçeli kararın bütününü görmeden bir değerlendirme yapmam yanlış olur. Kaldı ki konuyla ilg i lı olarak yargı kendi kararını verecektir, şimdili k ne kadar verdiğini de bilmiyorum. Daha evve l bu konularla ilg i lı bazı açıklamalarım da var. Temenni ediyorum ki bir an evve l nihai kararı versinler değerlendirmesinde tespit edil di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • çağatay ulusoy 2013
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz