Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakan Erdoğan Bodrumdaki Çarpık Yapıyı Yıkacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:37:15
Başbakan Erdoğan Bodrumdaki Çarpık Yapıyı Yıkacak

Başbakan Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin sahillerindeki çarpık yapılaşmayı engellemek için çok büyük operasyon başlatma kararı aldı. BAKAN BAYRAKTAR’A FIRÇA Hürriyet’ten Metehan Demir’in haberine göre, Bodrum’un Torba ve Güvercinlik koylarında gördüğü çarpıklıkları bürokratlara tek tek not ettiren Erdoğan, Çevre ve ޞehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile ekibini de Bodrum’a çağırdı. Erdoğan, bakanlık ekibiyle incelemelerini devam ettirdi ve teknede […]

Basbakan-Erdogan-Bodrumdaki-Carpik-Yapiyi-Yikacak

Başbakan Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin sahillerindeki çarpık yapılaşmayı engellemek için çok büyük operasyon başlatma kararı aldı.
BAKAN BAYRAKTAR’A FIRÇA
Hürriyet’ten Metehan Demir’in haberine göre, Bodrum’un Torba ve Güvercinlik koylarında gördüğü çarpıklıkları bürokratlara tek tek not ettiren Erdoğan, Çevre ve ޞehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile ekibini de Bodrum’a çağırdı. Erdoğan, bakanlık ekibiyle incelemelerini devam ettirdi ve teknede toplantılar da yaptı. Başlatılan süreci günübirlik resmi ziyaret için Türkmenistan’a gider iken yolda gazetecilere açıklayan Başbakan Erdoğan, denetimlerine dairşunları belirt ti:
‘BU YAPILANMA ViCDANSIZLIKTIR’
“Bu kadar vicdansızlık olmaz. Yapılaşmalar denize kadar girmiş.[r]. Neredeyse denize düşecekler. Çevre Bakanı ve ekibiyle Torba ve Güvercinlik koylarını gezdik. Hem havadan hem denizden inceledik. Hatta birtakım yerlerin Google’dan çekilmiş hallerine dahi baktık. Hiç kimseye bir şey söylemeden incelemeler yaptık. Durum felaket. Çevre çevre diyenlerin çevre duyarlılıklarını gördük. Tutanaklar tuttuk. tüm sahil bandını denetleyeceğiz. Çevre ve ޞehircilik Bakanlığı kendi açısından, Kültür ve Turizm bakanlığı kendi cephesinden, içişleri Bakanlığı belediyeler boyutundan bakacak. Kıyı kenar çizgisi incelemesi yapılacak. Belediyeler bu inşaatlar yapılırken neredeymiş, nasıl izin vermişler anlamak mümkün değil. Haklarında dava açılabilir, gerekirse de görevden almalar olabilir. Denetimler ve cezai işlemlere hemen başlıyoruz. Valilikler kolluk güçleri verecek. Yıkımlara başlayacağız.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz