Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Baransudan Bomba Öcalan İddiası
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:39:53
Baransudan Bomba Öcalan İddiası

“Çözüm süreci sonunda Abdullah Öcalan ev hapsine çıkacak”… Bu iddianın sahibi Mehmet Baransu… Taraf yazarı hükümetle Öcalan’ın anlaşdığını yazdı…Mehmet Baransu ‘Ankara ili Notları’na bugün de devam etti. Çözüm süreci ile alaka-lı sarsıcı kulis bilgileri derledi. ÖCALAN’A EV HAPSiNDE UZLAޞI Öcalan’ın ‘ev hapsi’ iddiasını şu sözler ile duyurdu; “Ankara ilinde aldığım notların arasında, devlet ve hükümetin […]

Baransudan-Bomba-Ocalan-iddiasi“Çözüm süreci sonunda Abdullah Öcalan ev hapsine çıkacak”… Bu iddianın sahibi Mehmet Baransu… Taraf yazarı hükümetle Öcalan’ın anlaşdığını yazdı…
Mehmet Baransu ‘Ankara ili Notları’na bugün de devam etti. Çözüm süreci ile alaka-lı sarsıcı kulis bilgileri derledi.

ÖCALAN’A EV HAPSiNDE UZLAޞI

Öcalan’ın ‘ev hapsi’ iddiasını şu sözler ile duyurdu;

“Ankara ilinde aldığım notların arasında, devlet ve hükümetin Öcalan’la her meselede anlaşdığı da var. [r] ayrınntılara girmeseler de sürecin yol haritasının hem devlet hem Öcalan bakımındannet ve yazılı olduğu izlenimi aldım. Sürecin sonunda Öcalan ev hapsine çıkarılabilir gibi. Kamuoyuna açıklanmasa da bunun da anlaşması yapılmış. Zamana yayarak, kamuoyu alıştırılmaya çalışılıyormuş. Bu ülkeye barış gelecekse doğrusu bu planlamanın da doğru bir strateji olduğu notunu düşeyim”

Baransu’nun bombası bununla da sınırlı kalmadı. PKK’nın ölüm oruçlarını sonlandırmasında bir bakanın aracı olduğunu ifade eden Taraf yazarı, “kimliği doğrusu benim açımdan şaşırtıcı oldu” diye konuş-tu.

Mehmet Baransu, AKP’den üç isimle görüşerek ismin doğruluğunu teyid ettiğini söyled i ve ekledi;

“Ölüm oruçlarının tartışıldığı o sıcak günlerde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım imralı Adası’na giderek PKK lideri Abdullah Öcalan’la görüşmüş. ikilinin ne görüştükleri konusunda herhangi bir bilgi öğrenemesem de adaya gitme sebeb i ölüm oruçlarını sonlandırmakmış. Bu görüşmenin arkasından da Öcalan, “Ölüm oruçlarını bitirin” mesajını vermiş”

Mehmet Baransu’nun yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN!

internethaber

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz