Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Baransudan Altaylıya Kavga Çıkartacak Yanıt
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:21:06
Baransudan Altaylıya Kavga Çıkartacak Yanıt

Mehmet Baransu’dan Altaylı’nın “borsayı Taraf düşürdü” iddiasına ço sert bir yanıt geldi: Sen once patronunun uyusturucu parasi ile satin aldigi medyayi yaz…Fatih Altaylı‘nın İstanbul ili Borsa’sının yaşadığı sert düşüşün ardında Taraf’ın “Arınç istifadan döndü” haberinin olduğunu iddia etmesi ateşli bir polemiğin kapısını araladı. Haberin altında imzası olan Taraf muhabiri Mehmet Baransu, Twitter’dan yaptığı açıklamalarda Altaylı […]

Baransudan-Altayliya-Kavga-Cikartacak-YanitMehmet Baransu’dan Altaylı’nın “borsayı Taraf düşürdü” iddiasına ço sert bir yanıt geldi: Sen once patronunun uyusturucu parasi ile satin aldigi medyayi yaz…
Fatih Altaylı‘nın İstanbul ili Borsa’sının yaşadığı sert düşüşün ardında Taraf’ın “Arınç istifadan döndü” haberinin olduğunu iddia etmesi ateşli bir polemiğin kapısını araladı. Haberin altında imzası olan Taraf muhabiri Mehmet Baransu, Twitter’dan yaptığı açıklamalarda Altaylı için ağır ifadeler kullandı.

BORSAYI TARAF DÜŞžÜRDÜ iDDiASINA AĞIR YANITLAR

Baransu, Arınç’ın yalanladığı haberinde Bülent Arınç‘ın Gezi Parkı olaylarındaki tutumu nedeni ile Başbakan‘la ters düştüğünü ve isitfa ettiğini iddia etmişti. Haberde Abdullah Gül‘ün devreye girmesiyle krizin aşıldığı önplanasürülmüştü. Altaylı ise bugünkü yazısında Baransu’nun bu haberinin dış yatırımcıları ürküttüğünü ve borsadaki sert düşüşün ardında bu iddianın yattığını yazdı.

ÖNCE CiNER’iN UYUޞTURU PARASI ile ALDIĞI MEDYAYI YAZ

Altaylı’nın yazısına Twitter’dan yanıt veren Mehmet Baransu iddiaları red eder iken Altaylı’yı topa tuttu. Habertürk’ün patronu Turgay Ciner için de ağır bir iddiada bulunan Baransu “Sen once patronunun uyusturucu parasi ile satin aldigi medyayi yaz, sonra seni adamdan sayariz” diye konuş-tu.

ERDOĞAN’IN KIÇININ KILI OLMAKTAN VAZGEÇ!

Altaylı’nın köşesindeki geleneksel notu olan “Ne zaman adam oluruz?” sorusuna gönderme yapan Baransu, Beyaz TV canlı şeklinde yayımında yaşanan skandaldan alıntı yaparak yanıt verdi: Koltugu kaptirmamak icin iftira atmayip, Erdoganin kıcının kılı olmaktan vazgectigin zaman.

işte Baransu’nun o tweet’leri:

Ne zaman adam olursun: koltugu kaptirmamak icin iftira atmayip, Erdoganin kıcının kılı olmaktan vazgectigin zaman

Sen once patronunun uyusturucu parasi ile satin aldigi medyayi yaz, sonra seni adamdan sayariz

Fatih Altayli, Fatih Saracin medyanin basina nasil getirildigini yazsin, sonra onunla Teke Tek konusuruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz