Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Banka Soygununu Taksici Önledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Şubat 2013 - 10:14:54
Banka Soygununu Taksici Önledi

Taksici hem canını hem de banka çalışanlarını ve parayı kurtardı Soyguncuların yaylım ateşine tutarak soymak rica ettiği, ATM’ye para taşıyan taksici, hem canını hem de üç banka çalışanını ve parayı kurtardı.Mersin’in Silifke ilçesinde bir bankanın ATM cihazına para taşımak için yola çıkan aracı soymak arzulayan biri banka memuru 5 kişiden üçü yakalandı. iki şahs ın […]

Banka-Soygununu-Taksici-Onledi
Taksici hem canını hem de banka çalışanlarını ve parayı kurtardı

Soyguncuların yaylım ateşine tutarak soymak rica ettiği, ATM’ye para taşıyan taksici, hem canını hem de üç banka çalışanını ve parayı kurtardı.
Mersin’in Silifke ilçesinde bir bankanın ATM cihazına para taşımak için yola çıkan aracı soymak arzulayan biri banka memuru 5 kişiden üçü yakalandı. iki şahs ın hala arandığı öğrenil di. iki gün evve l Silifke’den Gülnar ilçesi içerisinde bulunan ATM cihazına para ve evrak taşımak üzere yola [r] çıkan ve içerisinde 3 banka çalışanının yer aldı ğı ticari taksi, Silifke’nin Çadırlı köyü mevkiinde ateş açılarak soyulmak istendi. Üç soyguncunun sağa çektikleri arabadan inip dur ihtarı dahi yapmadan pompalı tüfekle ateş açmaya başladığını gören taksi şoförü Murat Yaman, aracı durdurmadan kaçtı. birtakım el ateş açılan arabada bulunan üç banka çalışanı yara almadan kurtuldu, araç şoförü Yalman ise elinden yaralandı. Taksi şoförü telefonla hadises i 156 jandarma hattına haber verdi. Gökbelen köyündeki jandarma karakoluna ulaşan taksi şoförüsü ve üç banka çalışanı, kar maskesi takan soyguncuların araç plakasını diye konuş tu.Mersin ili il ve ilçe jandarma ekiplerinin poli s ekibi ile yaptığı işbirliği sonucunda şüphelilerden H.C. Erdemli ilçesinde yakalandı. Yapılan incele me ve takip sonucunda Silifke’de yataklık yapan N.S. ve soygunu yapan çete üyelerine bankadan bilgi sızdırdığı iddia edilen banka memuru i.C. tutuklandı. Çıkarıldıkları Silifke Adliyesi’nde tutuklanarak cezaevine sevk edil en çetenin kaçan iki üyesini ise arama çalışmalarının devam ettiği öğrenil di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • silifke banka soygunu
  • silifkede banka soygunu
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz