Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Balayınız Kâbusa Dönmesin
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:02:22
Balayınız Kâbusa Dönmesin

Balayınız kâbusa dönmesin…Balayı alerjisi, kadın milletinin sağlıklarını önemli şekilde etkilemesi yakınında, cinsel yaşamı bozabilir ve çiftlerin çocuk sahibi olmalarına engel yaratabilir.Görülme sıklığıilk kez 1958 yılında Almanya’ da bildirilen balayı allerjisinin gerçek sıklığı tam şeklinde bilinmemektedir. Bir araştırmada, kadın milletinin % 5 kadarında görülebileceği ileri sürülmüştür.TanıBalayı alerjisi düşünülen hastalarda, belirtilerin prezervatif kullanımı ile ortadan kalkması tipik […]

Balayiniz-Kbusa-DonmesinBalayınız kâbusa dönmesin…
Balayı alerjisi, kadın milletinin sağlıklarını önemli şekilde etkilemesi yakınında, cinsel yaşamı bozabilir ve çiftlerin çocuk sahibi olmalarına engel yaratabilir.
Görülme sıklığıilk kez 1958 yılında Almanya’ da bildirilen balayı allerjisinin gerçek sıklığı tam şeklinde bilinmemektedir. Bir araştırmada, kadın milletinin % 5 kadarında görülebileceği ileri sürülmüştür.TanıBalayı alerjisi düşünülen hastalarda, belirtilerin prezervatif kullanımı ile ortadan kalkması tipik bir bulgudur. Kesin tanı için, erkeğin belsuyu ile derinden yapılmış testi [r] yapılabileceği gibi, kadının kanında belsuyuna karşı oluşmuş IgE sınıfından antikorlar da saptanabilir.TedaviBalayı allerjinin tedavisinde prezervatif kullanılması ile çoğu zaman başarılı neti-ce alınır. Cinsel ilişkiden ev-vel erkeğin bol miktarda sıvı alması da önerilmektedir, çünkü vücutta sıvı azlığı belsuyunun daha konsantre ve asit özellik taşımasına sebe p olmaktadır.Balayı alerjisi tedavisinde, immünoterapi ile de başarılı sonuçlar alındığı bildirilmiştir. Bu yöntem, kadının duyarlı olduğu belsuyundan hazırlanan aşıların, düşük dozlardan başlayarak ve giderek artan dozlarda verilmesiyle uygulanır.Belsuyunundaki proteinlerin santirfüj yoluyle ayrılmasından sonra Alınan yıkanmış spermler ile de yapay döllenme sağlanabilmiştir.Bazı kadınlarda, cinsel ilişkiden ev-vel %4′ lük kromolin içeren su-bazlı kremlerin vaginaya sürülmesiyle lokal reaksiyonların önlenebilmektedir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz