Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bakan Kılıç Stadyum Açılışını Oğluna Yaptırdı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:02:40
Bakan Kılıç Stadyum Açılışını Oğluna Yaptırdı

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Düzce ilinde 18 Temmuz Stadyumu’nun açılışını yapar iken kurdeleyi oğlu Muhammet Emin Kılıç’a verip kurdeleyi kestirdi.Bakan Suat Kılıç, Düzce’ye gelişinde Vali Adnan Yılmaz, Düzce ili Belediye Başkanı AKPli ismail Bayram, AKP Düzce ili Milletvekili ibrahim Korkmaz ve AKP Düzce ili il Başkanı Metin Kaşıkoğlu tarafından çiçekler ile karşılandı. Konvoy […]

Bakan-Kilic-Stadyum-Acilisini-Ogluna-YaptirdiGençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Düzce ilinde 18 Temmuz Stadyumu’nun açılışını yapar iken kurdeleyi oğlu Muhammet Emin Kılıç’a verip kurdeleyi kestirdi.
Bakan Suat Kılıç, Düzce’ye gelişinde Vali Adnan Yılmaz, Düzce ili Belediye Başkanı AKPli ismail Bayram, AKP Düzce ili Milletvekili ibrahim Korkmaz ve AKP Düzce ili il Başkanı Metin Kaşıkoğlu tarafından çiçekler ile karşılandı. Konvoy halinde Düzce ili Valiliği’ne gelen Suat Kılıç, Düzce ili Gençlik Hizmetleri ve [r] Spor il Müdürlüğü bünyesi içerisinde bulunan sporcuları selamladıktan sonra makama geçerek Vali Adnan Yılmaz’ın sunumunu dinledi. Vali sunumunun arkasından Bakan Suat Kılıç’a tablo hediye etti.Gazetecilerin sorularını cevaplayan Bakan Suat Kılıç, Mısır’da yaşananları katliam şeklinde yorumlayarak, “Mısırda yaşanan tam anlamı ile bir insanlık dramı. Tam manası ile katliam. Kendi halkının vergilerinden maaş alan bir diktatörün kendi halkına silahları doğrultması ve meydanları kan gölüne çevirmesi. Zalimin zulmü varsa mazlumun Allah’ı var. Tarih tekerrürden ibadettir. Zulüm ile abat olanın ahiri berbat olur” diye konuş-tu.insanların iradesini, yaşam hakkını, hukukun üstünlüğünü hiçe sayan diktatörlerin sonunda kaybedeceğini kaydeden Bakan Kılıç, “Taksim meydanında poli s ekibi biber gazı sıktı diye dünyanın sayını gazetelerine ilan verenleri Adeviyye meydanında yaşanan insanlık dramına ve katliamına karşı hangi görüşü taşıdıklarını insanlıkla paylaşmaya davet ediyorum. Türkiye’de ve dünyadan taksim olay ilerı karşısında yapılan bildirilere imzasını koyanlar Adeviyye meydanında yaşanan katliam karşısında tavırlarını ne şekilde ortaya koyacaklar” diye konuş-tu.AÇILIŞ�I OÄ�LUNA YAPTIRDIBakan Suat Kılıç daha sonra açılışını yapmak için 18 Temmuz Stadyumu’na geçti. Bakan Suat Kılıç, yakınında getirdiği lise öğrencisi oğlu 16 yaşındaki Muhammet Emin Kılıç’a kurdeleyi kesmesi için elindeki makası uzattı. Bunu gören AKP Düzce ili Milletvekili ibrahim Korkmaz, Bakan Suat Kılıç’a başka bir makas verdi. Eliyle makası geri çeviren Suat Kılıç, “Ben bundan sonra bu tesisleri gençlere açtırıyorum. Bence sizde gençlere açtırmalısınız” diye konuş-tu.Açılışın arkasından stadyuma giren Bakan Kılıç, tribünleri dolduran sporcuları selamladı. Kılıç, stadyumun içi içerisinde bulunan antrenman salonlarını gezdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz