Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bahçeli PKK Ordu Kurmaktadır
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:55:17
Bahçeli PKK Ordu Kurmaktadır

Bahçeli PKK Ordu Kurmaktadır…MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP’yi oldukça çok sert eleştirdiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi’nde merhum MHP lideri Alpaslan Türkeş’in heykelinin de yer aldı ğı Türklük Anıtı’nı ziyaret etti. Bahçeli, “PKK Ordu ili kurmaktadır. AKP hükümeti PKK’yı destekleyip yardım ve yataklık yapmaktadır. Kandil çetesi, Türkiye’den toprak istemekte ve Türkiye’nin tümüne […]

Bahceli-PKK-Ordu-KurmaktadirBahçeli PKK Ordu Kurmaktadır…
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP’yi oldukça çok sert eleştirdi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi’nde merhum MHP lideri Alpaslan Türkeş’in heykelinin de yer aldı ğı Türklük Anıtı’nı ziyaret etti. Bahçeli, “PKK Ordu ili kurmaktadır. AKP hükümeti PKK’yı destekleyip yardım ve yataklık yapmaktadır. Kandil çetesi, Türkiye’den toprak istemekte ve Türkiye’nin tümüne göz dikmektedir” diye [r] konuş-tu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’dan karayolu ile Kayseri’ye geldi. Bahçeli, şehir girişinde MHP il Başkanı Mete Eke, MHP Kayseri ili Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Eraslan ve oldukça çok sayıda partili tarafından coşkulu biçimde karşılandı. MHP lideri daha sonra, uzun bir araç konvoyu ile 150’nci yılını kutlayan Pınarbaşı ilçe Belediyesi’nin etkinliklerine katılmak üzere Pınarbaşı ilçesi’ne geldi.

ilçe girişindeki Türklük Anıtı’nı ziyaret eden ve burada partililer ile hatıra fotoğrafı çektiren Bahçeli, daha sonra Pınarbaşı Belediye Başkanı MHP’li Dursun Ataş’ı makamında ziyaret etme amacıyla, geldiği belediye binası önünde, Erzurum ili Atlı Cirit ekibi ve mehter takımı ile karşılandı. Bahçeli, daha sonra cirit alanına geçti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pınarbaşı Belediyesi’nin kuruluşunun 150. sene-si anısına tertiplenen şenlikte yaptığı konuşmada, 30 Mart’ta yapılabilir mahal-li seçimlerin sadece belediye başkanlarını ilgilendiren bir seçimden çok, Türk milletinin istikbalinin oylanacağını belirt ti.

Bu seçimin, frensiz AKPyi engellemek için tarihi bir gün olacağı görüşünü savunan Devlet Bahçeli, “Ya AKP bu seçimde intihar edecek ya da iktidarı yitirdiğini söyleyecektir. Türkiye, bilindik ayak oyunlarına boyun eğmektedir. mahal-li seçimlerdeki oylama, ya Başbakan ile PKK’nın berabe rliğini, kanlı kavgasını onaylayabilir ya da eşkıya kaybedecek. Ya da Türkiye çöküşle tanışacaktır” diye konuş-tu. Bahçeli, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Bir tarafta imralı Canisi ve BOP Eşbaşkanı, ötek i yanda ise milliyetçi, ülkesini seven Türkiye sevdalıları. Bir yanda müzakereciler ve caniler işbirlikçi hainler, bir tarafta ise bayrak, vatan, bağımsızlık diyen millet evlatları vardır. AKP, BDP, imralı Canisi ve peşmerge ittifak halindedir. MHP ise vatanını sevenlerle, milliyetçiler ile iç içedir. ye-rel seçimler AKP için bir milat ve sonun başlangıcı olmalıdır, kaybedilecek zaman yoktur. Tahammül edilecek hal kalmamıştır. Bu nede n le AKP, mahal-li seçimlerde uyarılmalıdır. Milli varlığımız buna bağlıdır.”

“PKK Ordu ili KURUYOR”

MHP Genel Başkanı coşkulu alkışlar ile devam ettirdiğü konuşmasında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın demokratik yollar ile koltuğundan indirilmesini isteyerek, “PKK Ordu ili kurmaktadır. AKP hükümeti PKK’yı destekleyip yardım ve yataklık yapmaktadır. Kandil çetesi, Türkiye’den toprak istemekte ve Türkiye’nin tümüne göz dikmektedir” diye konuş-tu. Devlet Bahçeli, bu anlayışta AKP’nin parmak izinin olduğu görüşünü savunarak şöyle diye konuş-tu:

“Devletin bölünmez bütünlüğü adeta bu anlayışlara kurban edilmek istenmektedir. Komşularımız ateş çemberindedir. Türkiye’nin dış politikada, AKP hükümeti eliyle Batıya uyduruk yaptıkça inandırıcılığı kalmamıştır. Türkiye bundan sonra, dış politikada önemliye alınmamaktadır. Hükümet, Suriye’yi düşman ilan etmiştir, iran’a karşı kutuplaşmıştır. Lübnan ve Irak’la sıkıntı-lar yaşamaktadır. AKP, iç politikada iflas etmiş, dış politikada ise başımızı eğdirmiştir. Kaçakçı görünümlü teröristler sınırlarımızda cirit atmıştır. Bu gelişmeler karşısında üzülen ve kahrolan milletimizdir. Hükümete bakar iseniz, her şey iyidir. Başbakan’a göre, yaşanan olumsuzlukların sebeb i tencere tava çalanlar, faiz lobisi ve dış güçlerdir. Bölücüye munis, müsamahalı davranan Başbakan, onların dışındaki herkese sinirlidir. Türkiye’yi ne hallere soktuğuna bakmadan köşe bucak kaçıp saklanmaktadır. Başbakan, toz pembe hayaller peşindedir. mahal-li seçimler bu kiri, belayı mutlaka bertaraf etmelidir. Türkiye’ye mahal-li seçimlerde vereceğiniz oylar ile malik çıkmalısınız.”

“MISIR olay ileRI”

Devlet Bahçeli, Mısır’daki gelişmelere değinirken, olay ilerın bölge ve insanlık adına endişe verici olduğunu belirt ti. “Firavunlaşmayı ibretle izliyoruz” diyen Bahçeli, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Körfez ülkelerinin Mısır’daki olay ilerı neredeyse onayladıklarını da ibretle takip ediyoruz. Suudi Arabistan gibi ülkelerin tavrını üzülerek görüyoruz. Vicdanları kurumuş, dilleri susmuş, vahşete sessiz kalmalarına hiçbir fani, hiçbir Müslüman, bu olay ilera dudak bükemez. Mısır’daki olay iler, Müslüman ülkelerin de durumlarını ortaya koymaktadır. birtakım islam ülkeleri, Mısır’daki olay iler esnasında hakikaten sınıfta kaldılar. Batıya çalışan yönetimler lüks ve ahlaksızlığa batıp, yüce dinimize saygısızlık yapmışlardır. Bu kaos son bulmalıdır. Buradan Mısır’daki olay ilerın bir an ev-vel barışa ulaşmasını diliyorum. AKP’nin de bunu dikkatle gözleyip, dinleyip anlamasını istiyorum.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz