Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bahçeli Eli Silah Tutan PKKlılar Hala Türkiyede
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:54:28
Bahçeli Eli Silah Tutan PKKlılar Hala Türkiyede

Bahçeli Eli silah tutan PKKlılar hala Türkiyede… Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul ili il Başkanlığı ziyaretinde basına gündeme dairönemli açıklamalar yaptı. Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan’ın ‘PKK’nın yaşlı ve hastalarından oluşan yüzde 20’lik oran çekildi’ açıklamasını yorumladı. Devlet Bahçeli, “Başbakan ilk defa bir gerçeği ifade etti. [r] Eli silah tutan PKK […]

Bahceli-Eli-Silah-Tutan-PKKlilar-Hala-TurkiyedeBahçeli Eli silah tutan PKKlılar hala Türkiyede…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul ili il Başkanlığı ziyaretinde basına gündeme dairönemli açıklamalar yaptı.

Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan’ın ‘PKK’nın yaşlı ve hastalarından oluşan yüzde 20’lik oran çekildi’ açıklamasını yorumladı. Devlet Bahçeli, “Başbakan ilk defa bir gerçeği ifade etti. [r] Eli silah tutan PKK militanları hala Türkiye’de bulunuyor. Başbakan birtakım çocuklar ile hanımların Türkiye’yi terk ettiğini ifade etti.” diye konuş-tu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul ili il Başkanlığı ziyaret etti. Gündemi değerlendiren Bahçeli, Başbakan Erdoğan’ın PKK’nın çekilme hakkındaki son açıklamasını yorumladı. Başbakan’ın ilk defa bir gerçeği ifade ettiğini anımsatan Devlet Bahçeli, “Oslo’dan başlayan müzakere süreci 3 aşama şeklinde olacakti. ilk aşaması PKK terör örgütünün silahları bırakarak ülkeyi terk etmesiydi. Aradan geçen 2 ay gibi bir zamanda Sayın Başbakan bir gerçeği ifade ediyor. Eli silah tutan PKK militanları hala Türkiye’de bulunuyor. birtakım çocuklar ile hanımların Türkiye’yi terk ettiğini ifade ediyor. Oslo Müzakere sürecinde verilen sözler uygulamaya konulmamıştır. PKK’nın Türkiye’yi terk etme gibi bir düşüncesinin olmadığını ortaya koymuştur.” diye konuş-tu.

“DEMOKRATiK PAKETi BEKLEYiP GÖRECEĞiZ”

Torba yasasındaki demokratikleşmeyi değerlendiren Devlet Bahçeli, “Önümüzdeki günlerde paketin ne kadar demokratik olup olmadığını tasnif edeceğiz. ޞu aşamada demokratikleşme paketinin sunulmuş bir şekli bulunmamaktadır. Ekim ayına kadar beklemek gerekir.” ifadelerini kullandı.

“YEREL SEÇiM ÇALIޞMALARINA HERKESDEN ev-vel BAޞLADIK”

il Başkanlığındaki konuşmasında mahal-li seçimlere de değinen Bahçeli, MHP’nin mahal-li seçim çalışmalarına ötek i partilerden ev-vel başladığını belirti. MHP şeklinde mahal-li seçimleri oldukça çok önemsediklerini anımsatan Bahçeli, “ޞuana kadar 39 il, ilçe ve belde belediye başkan adayları tespit edilmiştir. ileriki günlerde 30 büyükşehir üzerinde çalışmalarımız sürdürülecektir. Muğla, Aydın, Denizli, Manisa, Balıkesir ili büyükşehir olan illerimizin belediye başkanların takdimiyle alaka-lı bir programımız olacak. Daha sonra ‘Akdeniz Fırtınası’ şeklinde Antalya, Mersin, Adana, Kahramanmaraş ili ve Gaziantep ili olmak üzere bu süreç devam edecektir. Daha sonrada ötek i büyükşehirlerimiz üzerinde çalışmalarımız hızlandırılacaktır. Üç büyükşehirlerimiz üzerinde çalışmalarımızı hassasiyetle sürdüreceğiz. Bu büyükşehirlerimizin 1.si istanbul, ikincisi Ankara ili 3.sü izmir’dir. Sürpriz parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır.” diye konuş-tu.

“BAޞBAKAN MISIR DARBESiNDE ABD’YE SES ÇIKARTMIYOR”

Devlet Bahçeli Türkiye’nin Mısır darbesi hakkındaki dış politikasını yorumladı. Bahçeli şöyle diye konuş-tu: “Sayın Başbakanın Mısır’daki darbeden yüksek oranda etkilendiği görülüyor. Bir türlü de kabullenilmemiş bir anlayışla konuşmalarını sürdürüyor. Anca k oradaki gelişmeleri uluslar arası ilişkiler ile yorumlayıp Amerika Birleşik Devletleri’ne hiç ses çıkartmıyor. Amerika Birleşik Devletleri bu işin neresindedir. Milliyetçi Hareket Partisi de dahil olmak üzere bu millet Sayın Başbakan’dan beklemektedir.”

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz