Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Babazula İstanbul`u Dünyaya Taşıdı
Babazula İstanbul`u Dünyaya Taşıdı

Türkiye`nin önde gelen psikedelik folk gruplarından Baba Zula, “Ekümenopolis istanbul” adı ile dünya turnesine sürüyor.Türkiye`nin önde gelen psikedelik folk gruplarından Baba Zula, “Ekümenopolis” belgeseline yaptığı müziklerden ilham alarak yola çıkarak 1 ޞubat’ta başladığı “Ekümenopolis istanbul” dünya turnesine bütü n hızı ile sürüyorlar. Dünya turnesine 1 ޞubat’ta Tokyo’da başlayan grup sırası ile Japonya, Kıbrıs, Türkiye, Almanya, […]

Babazula-istanbulu-Dunyaya-TasidiTürkiye`nin önde gelen psikedelik folk gruplarından Baba Zula, “Ekümenopolis istanbul” adı ile dünya turnesine sürüyor.
Türkiye`nin önde gelen psikedelik folk gruplarından Baba Zula, “Ekümenopolis” belgeseline yaptığı müziklerden ilham alarak yola çıkarak 1 ޞubat’ta başladığı “Ekümenopolis istanbul” dünya turnesine bütü n hızı ile sürüyorlar.

Dünya turnesine 1 ޞubat’ta Tokyo’da başlayan grup sırası ile Japonya, Kıbrıs, Türkiye, Almanya, Belçika, isviçre, Danimarka, Avusturya [r] ve italya’da oryantal rock`n roll tarzı ile hem dinleyicilere müzik şöleni sunmayı ve “Ekümenopolis istanbul” konusu ile dinleyicileri düşündürmeyi hedefliyor.

Eşsiz sahne şovları, ilginç kostümleri ve şiirsel müzikleri ile rock`n roll`u yenide n dan yorumlayan Baba Zula neoliberal kentleşmenin fotoğrafı olan ve çizgi TV film bölümünün müziklerini bestelediği Ekümenopolis belgesinden ilham alarak dünyanın pek çok ülkesinde konser veriyor.

ޞimdiye kadar çıkardıkları 7 albüm, besteledikleri TV film müzikleri ve verdikleri sayısız konser ile dünya çapında tanınan ekip, bu kez psychedelic folk tarzını 26 gün boyunca bütü n dünyaya duyurmaya, hazırlanıyor. deği-şik tarzı ile seneler-dir Babylon`un vazgeçilmez grubu olan ve özel olarak yabancılar ve gençlerden büyük ala-ka gören Baba Zula son şeklinde kaseti “Gecekondu”yu 2010 yılında yayımladıktan sonra geçtiğimiz yıl Ekümenopolis belgesine bir parça yaptı ve Hindistan’da canlı şeklinde konser kasetinü yayımladı.

Baba Zula’nın 1 ޞubat’ta Tokyo’da başladığı turne programı 4 Nisan’da Babylon İstanbul ilinde sona erecek.

Turne tarihleri:

15.03.13 // Köln, Almanya

16.03.13 // Gent, Belçika

17.03.13 // Bochum, Almanya

20.03.13 // Karlsruhe, Almanya

21.03.13 // Zürih, isviçre

22.03.13 // Stuttgart, Almanya

23.03.13 // Kopenhag, Danimarka

24.03.13 // Berlin, Almanya

26.03.13 // Kassel, Almanya

27.03.13 // Graz, Avusturya

28.03.13 // Viyana, Avusturya

29.03.13 // Triest, italya

30.03.13 // Genk, Belçika

04.04.2013 yılı // istanbul, Türkiye

İstanbul ili Ajansı Haber Merkezi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz