Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Aziz Yıldırıma 5 Yıl Hapis Şoku
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:05:29
Aziz Yıldırıma 5 Yıl Hapis Şoku

Savcı iddianamesini bitirdi, F.bahçe başkanı Aziz Yıldırım’ın 5 se-ne 4 aya kadar hapsini istiyor. Aziz Yıldırım hakkında, Recep Özcan ve hakim Dilek Gökkoyun’a hakaret ettiği gerekçesiyle toplamda 5 se-ne 4 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. İddianamenin Sulh Ceza Mahkemesi’nce kabul edilmesi halinde Yıldırım’ın yargılanmasına başlanacak.Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında mahkeme hakimi […]

Aziz-Yildirima-5-Yil-Hapis-Soku Savcı iddianamesini bitirdi, F.bahçe başkanı Aziz Yıldırım’ın 5 se-ne 4 aya kadar hapsini istiyor.
Aziz Yıldırım hakkında, Recep Özcan ve hakim Dilek Gökkoyun’a hakaret ettiği gerekçesiyle toplamda 5 se-ne 4 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. İddianamenin Sulh Ceza Mahkemesi’nce kabul edilmesi halinde Yıldırım’ın yargılanmasına başlanacak.Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında mahkeme hakimi Dilek Gökkoyun ve eski Fenerbahçe [r] Spor Kulübü eski asbaşkanı ve yüksek divan kurulu üyesi Recep Özcan’a hakaret ettiği gerekçesiyle yürütülen araştırma tamamlandı. Yıldırım hakkında toplamda 1 se-ne 8 aydan 5 se-ne 4 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.RÜŞVET İDDİASI ile HAKARET SUÇUAnadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameye göre Yıldırım’ın 27 Haziran tarihi itibarı ile Kadıköy’de düzenlediği basın toplantısında hakim Dilek Gökkoyun ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski Asbaşkanı Recep Özcan’a hakaret ettiği söylen di. Basın suçlarından sorumlu savcı Sıddık İlgar’ın hazırladığı iddianamede, Yıldırım’ın Recep Özcan tarafından mahkeme hakimi olan Dilek Gökkoyun’a rüşvet vermek suretiyle söz konusu mahkeme kararını aldırdığını, Yıldırım hakkında tedbir karar veren hakim Dilek Gökkoyun’un da rüşvet almak suretiyle kararı verdiğini dile getirdiği yönünde ifadelerinin olduğu söylen di. Yıldırım’ın Recep Özcan’a basın yolu ile hakaret ettiği gerekçesiyle 4 aydan 2 se-ne 8 aya kadar, kamu görevlisi olan Dilek Gökkoyun’a basın yolu ile hakaret ettiği gerekçesiyle ise 1 se-ne 4 aydan 2 se-ne 8 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. İddianamenin kabulü ile Yıldırım, Sulh Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.BASIN TOPLANTISINDA KONUŞMUŞTUYıldırım’ın 27 Haziran tarihi itibarı ile düzenlediği basın toplantısında, “Yani elimde yaptığı hadiseler ile alaka-lı işte Konya’daki Hakime para vermişler. Çıkmışlar gitmişler. Yine savcılık hakimler ile uğraşmışlar. Çok söylenecek söz yok burada yani”, “Bizlerin hakkında Fenerbahçe’yi yönetemeyeceğimiz şeklinde kararlar almaya çalışıyorlar maalesef hakimlere ve ötek i şeylere rüşvete alışkın olduğu için de bu kararı alabiliyor” ve “Türkiye’de bundan sonra firmalerin başındaki her yerdeki misafiri bir hakim bulup ayarlar iseniz alırsınız. Bak ayarlarsınız diyorum ayıp ya biz yargıya burda güvenemeyecek miyiz yani?” şeklinde sözler sarf ettiği belirtiliyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz