Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Aycan Şencan Görüntüleri İzle
Aycan Şencan Görüntüleri İzle

ABD’de düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında, Türkiye’yi İsveç doğumlu Aycan Şencan temsil edecek. ABD’nin Los Angeles kentinde 27 Ocak tarihinde, Unesco’nun (Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Örgütü) desteği ile yapılacak ‘Kainat Güzeli’ yarışmasında, Türkiye’yi İsveç doğumlu 24 yasındaki Aycan Şencan temsil edecek. ABD’de yerleşik değişik etnik kökenli genç kızların, anayurtlarını temsil edeceği, Beverly Hills’te yapılacak […]

Aycan-Sencan-Goruntuleri-izleABD’de düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında, Türkiye’yi İsveç doğumlu Aycan Şencan temsil edecek.

ABD’nin Los Angeles kentinde 27 Ocak tarihinde, Unesco’nun (Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Örgütü) desteği ile yapılacak ‘Kainat Güzeli’ yarışmasında, Türkiye’yi İsveç doğumlu 24 yasındaki Aycan Şencan temsil edecek. ABD’de yerleşik değişik etnik kökenli genç kızların, anayurtlarını temsil edeceği, Beverly Hills’te yapılacak yarışmada, Aycan Şencan 58 ülkenin temsilcisi ile yarışacak. Ana dili gibi İsveççe ve İngilizce konuşmasının yanı sıra orta derece de Almanca konuşan Aycan Şencan, üniversite okumak için 18 yaşındayken Los Angeles’a yerleşti ve geçtiğimiz Mayıs ayında Güzel Sanatlar ve Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu. Unesco desteği ile gerçekleştirilecek yarışmada fiziksel güzelliğin yanı sıra zeka ve yetenek alanında da birbirleriyle çekişecek olan güzeller şimdiden Unesco’nun yardım kampanyalarına katılarak dünyadaki yoksul çocuklara destek olmaya başladı. Yarışmada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirten Aycan Şencan, şimdiden bunun büyük heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.[r]. Giraud’un yanı sıra genel danışman olarak yer alan oyuncu ve manken Laimarie Serrano, yapımcı Michael Ohoven ve Rob Baker, fotoğrafçı James Pratt ve koreograf Nick Gonzales gibi isimler de yer alıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz