Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Avrupa Birliğinden Erdoğana Uyarı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Aralık 2013 - 09:57:35
Avrupa Birliğinden Erdoğana Uyarı

Avrupa Komisyonu’nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle dün sözcüsü aracılığı ile bir izah yaparak Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin AB üyeliğini riske attığını ileri sürdü. Sözcü açıklamasında, Erdoğan’ın AB’nin yargı bağımsızlığının garantisi olan kurallarını doğrudan ihlal ettiğini iddia ederek bunun Türkiye’nin AB üyeliği için en önemli koşullardan biri olduğunu belirtti.İngiliz Telegraph gazetesinin aktardığına göre açıklamada şu […]

Avrupa-Birliginden-Erdogana-Uyari Avrupa Komisyonu’nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle dün sözcüsü aracılığı ile bir izah yaparak Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin AB üyeliğini riske attığını ileri sürdü.
Sözcü açıklamasında, Erdoğan’ın AB’nin yargı bağımsızlığının garantisi olan kurallarını doğrudan ihlal ettiğini iddia ederek bunun Türkiye’nin AB üyeliği için en önemli koşullardan biri olduğunu belirtti.İngiliz Telegraph gazetesinin aktardığına göre açıklamada şu ifadelere yer verildi:”Polis müdürlerinin kovulması ve polise araştırmalar konusunda üstlerine bilgi verme zorunluluğu getirilmesi, araştırmaların [r] bağımsızlığı, verimliliği ve tarafsızlığı ile güçler ayrılığı konularında önemli kaygılar yaratıyor. Bu durum AB’nin daha önce tavsiye ettiği gibi düzgün bir adli poli s ekibi sistemi kurulması ihtiyacının altını bir kez daha çizmektedir.”VEKİL TWITTER’DAN SORDUAvrupa Parlamentosu (AP) İngiltere Milletvekili Andrew Duff da, Avrupa Birliği’ni Türkiye’deki rüşvet ve yolsuzluk operasyonuna konusunda sessiz kalmakla suçlamıştı.Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Avrupa Parlamentosu Liberal grup üyesi Andrew Duff, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Medya saldırı altında, Türkiye’de yabancılar suçlanıyor, poli s ekibi şefi öldü. Bakanlar hala yerinde. Rüşvetçi bakanlar hala yerinde. Bu nerede olabilir?” diye sormuştu. Söz konusu soruyu AB Komisyonu’nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle’ye yönelten Duff, AB’yi de Türkiye’yi derinden yapılmışnden sarsan araştırmada sessiz kalmakla suçlamıştı. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz